Idealna suknia ślubna

Idealna suknia ślubna

Idealny model sukni ślubnej nie istnieje. To co dla jednych osób okazuje się korzystne, innym w ogóle bowiem  nie dopowiada. Kreacje ślubne muszą być dopasowane do specyfiki konkretnej sylwetki, a także do cech charakteru. Pamiętajmy, że suknia ślubna nie jest przebraniem, a ubraniem. Nie chodzi zatem o to, aby całkowicie zmienić swój wygląd, ale o to, by z klasą podkreślić swoje atuty. Perfekcyjnie dobrana suknia ślubna to zatem kreacja, która maskuje niedoskonałości, a na pierwszy plan wysuwa zalety panny młodej.
 

Jak zabrać się za poszukiwanie kreacji ślubnej?


Do tematu należy podejść z uśmiechem na ustach i bez pośpiechu. Pamiętajmy, że uroczystość musi być wyjątkowa i my również  musimy dobrze się prezentować. Zatem równie ważne jak wygląd sukni, jest jej perfekcyjne dopasowanie. W kreacji musimy się przede wszystkim dobrze czuć. Rozpocząć poszukiwania należy od odwiedzenia wielu salonów, przymierzenia różnych modeli, wysłuchania porad specjalistów. Dopiero po ubraniu kilku modeli będziemy potrafiły określić, który się na nas prezentuje całkiem nieźle, a który nas zdecydowanie szpeci. 

A co z kolorem sukni?


Utarło się przekonanie, iż suknia ślubna musi być biała. Szczególnie wówczas, gdy państwo młodzi biorą ślub kościelny. Pamiętajmy jednak, iż ta tradycja sięga wiele lat wstecz i niekoniecznie musi się sprawdzać w dzisiejszych czasach. Biel to symbol niewinności, czystości. A czy dzisiejsze panny młode rzeczywiście chcą podkreślać rzekomą niewinność? Otóż - niekoniecznie, gdyż jest to indywidualna sprawa każdej osoby. W dzisiejszych czasach zatem biel sukni ślubnej nie ma za zadanie prezentować określonych cech kobiety, a raczej wynika tylko i wyłącznie z tradycji. Nie mniej jednak wiele kobiet pięknie prezentuje się w śnieżnobiałej kreacji i wówczas taki kolor jest jak najbardziej wskazany. Bardziej odważne panny młode decydują się na ognistą czerwień, a  czasem zdarzają się i oryginalne panny młode w czerni. Nie mniej jednak najczęściej wybieraną alternatywą do bieli jest ecru oraz "brudny róż". Warto pamiętać, że suknia ślubna jest elementem ważnym, ale nie najważniejszym. Należy poświęcić odpowiednią ilość czasu na jej wybór, ale nie można tracić przy tym głowy.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Producent tonerów - tonery DMD

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Pożyczka dla firm Rzeszów - Podkarpacki Fundusz Rozwoju

KRÓLA KAZIMIERZA 7/2
35-061 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
LINEA Autoryzowany Serwis Maszyn Czyszczących

Warszawska 139
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Karboksyterapia - ile zabiegów?

Karboksyterapia - ile zabiegów?

Innowacje w pakowaniu i dystrybucji pelletu sosnowego

Innowacje w pakowaniu i dystrybucji pelletu sosnowego

Znaczenie jakości linków zwrotnych w SEO

Znaczenie jakości linków zwrotnych w SEO