Opakowania wysyłkowe - które są najbardziej wytrzymałe?

Opakowania wysyłkowe - które są najbardziej wytrzymałe?

Pudełka wykonane z tektury to obecnie jedne z najczęściej używanych materiałów opakowaniowych. Ich popularność wynika z dużego zapotrzebowania w ostatnich latach na opakowania przyjazne środowisku, a jednocześnie wytrzymałe i lekkie. Przedmiotom umieszczonych w ich wnętrzu nie grozi uszkodzenie, jak to ma miejsce w przypadku kopert czy worków. Przy tym są tanie, mogą być wykonywane z materiałów pochodzących z recyklingu i znajdą zastosowanie w każdej branży, zwłaszcza jako opakowania wysyłkowe w sklepach internetowych.

Obecnie na rynku funkcjonuje wiele firm, które oferują szeroki wybór pudełek kartonowych, zróżnicowanych pod względem rozmiarów, kroju czy tektury, z jakiej je wykonano. Decydując się na zakup pudełek warto przemyśleć, w jakim celu będą one używane i jakich gabarytów będą pakowane w nie przedmioty.
W roli opakowań na tekstylia czy artykuły papiernicze sprawdzą się pudełka wykonane z trwałej tektury trzywarstwowej. W połączeniu z odpowiednio dobranymi wypełniaczem - papierem, tekturą czy piankowymi chrupkami - skutecznie zabezpieczą one transportowany produkt nie tylko przed uszkodzeniem, ale i działaniem wilgoci.
W przypadku bardziej wartościowych i cięższych towarów warto zainwestować w wytrzymałe opakowania wysyłkowe z tektury pięciowarstwowej, przydatne także wtedy, kiedy przesyłka musi pokonać dużą odległość. Wybierając te pudełka można mieć pewność, że cenny produkt dotrze do adresata bez żadnego uszkodzenia.

Na wytrzymałość pudełka ma wpływ także jego krój. Wygodne w składaniu, nierzadko niewymagające żadnych trwałych łączeń takich jak taśma czy zszywki pudełka fasonowe wspaniale sprawdzą się przy wysyłaniu drobnych przedmiotów, takich jak biżuteria, paski, kosmetyki i inne akcesoria tego typu. Przy wysyłce większej ilości egzemplarzy bądź cięższych produktów warto zdecydować się na bardziej wytrzymałe, klasyczne kartony klapowe, zobacz tutaj http://www.kartony.sklep.pl/sklep/opakowania-wysylkowe-skladane/kartony-i-pudelka-klapowe---wyprzedaz.html .

Opinie (0)

Zobacz firmy

Producent tonerów - tonery DMD

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Pożyczka dla firm Rzeszów - Podkarpacki Fundusz Rozwoju

KRÓLA KAZIMIERZA 7/2
35-061 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
LINEA Autoryzowany Serwis Maszyn Czyszczących

Warszawska 139
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Najciekawsze prezenty dla gości weselnych

Najciekawsze prezenty dla gości weselnych

Inspirujące pomysły na rozrywkę na weselu - fotobudka i niebanalne animacje

Inspirujące pomysły na rozrywkę na weselu - fotobudka i niebanalne animacje

Projektowanie opakowań z tektury falistej z myślą o recyclingu

Projektowanie opakowań z tektury falistej z myślą o recyclingu