Szukasz bazy szkoleniowej? Mamy dla Ciebie idealne miejsce

Szukasz bazy szkoleniowej? Mamy dla Ciebie idealne miejsce

Poszukujesz bazy szkoleniowej, która zagwarantuje Ci komfortowe miejsca dla pracowników, łatwy dojazd oraz odpowiednio wyposażone sale konferencyjne? Dobrze trafiłeś. Siedlisko Janczar oferuje kompleksową organizację konferencji, szkoleń oraz imprez firmowych - imprezy firmowe Rzeszów . Siedlisko Janczar w Pstrągowej niedaleko Rzeszowa to jedyne takie miejsce na terenie województwa podkarpackiego, w którym do dyspozycji gości są odpowiednio wyposażone sale wraz z komfortowymi pokojami.

Pracownicy Siedliska Janczar obsługują zarówno delegacje z kraju, jak i i z zagranicy. Nowoczesne zaplecze konferencyjne obiektu, sprawi, że będzie można zorganizować w nim profesjonalną konferencję lub szkolenie — w przerwach można udać się na odpoczynek w otoczeniu przyrody „małych Bieszczad”. Siedlisko Janczar wyróżnia się na tle innych usługodawców profesjonalnym podejściem do organizowanego przedsięwzięcia — wszystkie sprawy dopięte są pod ostatni guzik. Pracownicy obiektu zajmują się realizacją nakreślonego przez klienta projektu.
Siedlisko Janczar to nie tylko wygodna i nowoczesna baza noclegowa, ale również gastronomiczne zaplecze. Ośrodek, który położony jest pomiędzy Rzeszowem a Strzyżowem na terenie województwa podkarpackiego pozwoli na zorganizowanie konferencji lub szkolenia w spokojnej atmosferze i w otoczeniu przyrody. W ramach szkolenia ośrodek oferuje nocleg, wyżywienie oraz bufet kawowy, a także odkryty basen czy miejsce do zorganizowania grilla, tzw. chata grillowa.
Baza szkoleniowa wyposażona jest w klimatyzowane sale konferencyjne, które są wyposażone w bezprzewodowy Internet, flipcharty, nagłośnienie, DVD, projektory multimedialne oraz pełnowymiarowe ekrany projekcyjne. Wysoki poziom usług zestawiony z atrakcyjną ceną to gwarancja kameralności oraz wymaganej dyskrecji. Placówka szkoleniowa Siedlisko Janczar spełnia bardzo wysokie standardy — każde szkolenie zostanie przeprowadzone w perfekcyjnych warunkach.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Producent tonerów - tonery DMD

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
LINEA Autoryzowany Serwis Maszyn Czyszczących

Warszawska 139
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Pożyczka dla firm Rzeszów - Podkarpacki Fundusz Rozwoju

KRÓLA KAZIMIERZA 7/2
35-061 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Nowoczesne i efektowne oświetlenie w domu

Nowoczesne i efektowne oświetlenie w domu

Jak powinna wyglądać skuteczna strona produktowa?

Jak powinna wyglądać skuteczna strona produktowa?

Czy warto skorzystać z pomocy projektanta wnętrz?

Czy warto skorzystać z pomocy projektanta wnętrz?