dr Łukasz Paluch

Josepha Conrada 24,
01-922 Warszawa

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Dr Łukasz Paluch to lekarz, który specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu chorób naczyń krwionośnych - studiował na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie postanowił związać swoją przyszłość całkowicie z flebologią i leczeniem niewydolności żylnej. W trakcie edukacji na uniwersytecie rozpoczął edukację w tej dziedzinie na zagranicznych uczelniach medycznych, m.in. Universidad de Granda w Hiszpanii, Uniwersytecie w Lizbonie, a także w Uniwersytecie Greifswald w Niemczech. Po skończeniu wspomnianych kierunków Łukasz Paluch uzyskał certyfikat Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, co pozwoliło mu stać się pełnoprawnym flebologiem.

Praca z wybitnymi lekarzami pozwoliła mu na zdobycie wszechstronnej wiedzy na temat diagnostyki naczyń oraz operacji klasycznych, a także operacji małoinwazyjnych, które cieszą się dużą popularnością w nowoczesnej medycynie ze względu na ogromną skuteczność i efektywność, a zarazem krótki okres rehabilitacji. Pracę doktorską Łukasz Paluch obronił z dziedziny flebologii, a także odbył wiele kursów i szkoleń związanych ze wspomnianą dziedziną, a także uczestniczył w wielu światowych zjazdach flebologicznych, które pozwalały mu zebrać odpowiednią wiedzę do efektywnego leczenia ludzi. 

Aby znacznie zwiększyć komfort swoich pacjentów, dr Łukasz Paluch przyjmuje w kilku placówkach medycznych w różnych miejscowościach, jednakże jego główna placówka do Doppler Warszawski Instytut Naczyniowych, który znajduje się na ul. Josepha Conrada 24 w Warszawie. Dr Paluch przyjmuje od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 19:30, dzięki czemu nawet najbardziej zabiegany pacjent po wcześniejsze rejestracji znajdzie czas na zapisanie się do lekarza. Lekarz flebolog Łukasz Paluch podczas każdej wizyty przeprowadza wywiad, dzięki któremu łatwiej jest mu zdiagnozować przypadek pacjenta - choroba genetyczna, styl życia czy działanie leków. Podczas diagnostyki ogromne znaczenie ma przeprowadzane USG Doppler, a więc badanie ultrasonograficzne, dzięki któremu lekarz może dokładnie zobaczyć stan zastawek oraz żył, a także przepływ krwi w żyłach. USG Doppler obejmuje żyły przymacicza, miednicy mniejszej, naczynia biodrowe, a także naczynia układu głębokiego i powierzchownego kończyn dolnych. Jeżeli zostaną wykryte inne patologie, dodatkowo zostaje wykonane USG Doppler naczyń znajdujących się w innych okolicach, a więc kończyn górnych, okolic krocza, czy nawet klatki piersiowej. 

dr Łukasz Paluch (2)

Martyna

2020-11-02 21:43:28

Adres IP:

*.*.*.67

Lekarz godny zaufania

ocena

5
Gosia

2020-05-19 18:41:27

Adres IP:

*.*.*.58

Polecam

ocena

5

Inne firmy

DMD Rzeszów S.C.

Al. Sikorskiego 2
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Klimatyzacja Rzeszów RESCOLD

kpt. Raginisa 1
35-513 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Sklep internetowy OSB.pl

Langiewicza 33
35-021 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

X-Kom

bardzo dobra firma. ceny maja naprawde niskie w porownaniu do innych sklepow. mozna latwo znalezc dany produkt na stronie internetowej....

~Monika

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Kozaczek

mozna znalezc tam wszystko o gwiazdach i nie tylko. super strona jezeli ktos lubi tego typu "nowinki"

Iga

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Siedlisko Janczar - Hotel Strzyżów

Byłam na weselu w Siedlisku Janczar i powiem szczerze, że miało ono niezapomniany klimat. Całe otoczenie i wystrój sali świetnie się...

Kamila

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Lidia Luu

Huttenstrasse 61
Tlgblv Dxlil Triebental

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Włoskie meble Exceleo

Goździkowa 14a/6
Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Klinika Naczyniowa Doppler Instytut Warszawa

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Napiwek dla obsługi – obowiązek, czy dobry zwyczaj?

Napiwek dla obsługi – obowiązek, czy dobry zwyczaj?

Luksusowa sypialnia w stylu klasycznym

Luksusowa sypialnia w stylu klasycznym

Najciekawsze prezenty dla gości weselnych

Najciekawsze prezenty dla gości weselnych