HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508,
37-111 Rakszawa

4.6/5

Średnia Ocena
na podstawie 11 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Hasborg posiada fabrykę w Rakszawie, miejscowości w powiecie łańcuckim. Firma zajmuje się tworzeniem maszyn i urządzeń, a także całych linii produkcyjnych do wyrobu ciastek oraz innych słodyczy - wyposażenie cukierni. Wyróżnia je nowoczesna technologia oraz zastosowanie innowacyjnych rozwiązań. Hasborg w urządzeniach umieszcza energooszczędne przekładnie i silniki, by pozwalały one zadbać o środowisko. Zmniejszając zużycie energii sprawiają też, że produkcja nie generuje wysokich kosztów. Firmę tworzą ludzie z pasją, którzy doradzają klientom w wyborze i dobierają dla nich najlepszy sprzęt marki PREMIUM.

Hasborg posiada w swoim asortymencie wiele rodzajów maszyn, które pozwalają na osiągnięcie pożądanych efektów produkcji oraz różnych rodzajów słodyczy. Dzięki Hasborgowi jest możliwe tworzenie rozmaitych ciastek- pierniczków, bez, biszkoptów i ciastek kruchych, ich formowanie oraz wypiekanie, a nawet oblewanie czekoladą. Doskonale się one sprawdzają w piekarniach i cukierniach.Sposobem na zapewnienie cukierni lub piekarni sukcesu jest nie tylko zlokalizowanie jej w odpowiednim punkcie i dysponowanie sprawdzonymi recepturami, ale również sprzęt, na jakim się będzie pracować. Ważne, by był on wysokiej jakości i pochodził od pewnego producenta o ugruntowanej pozycji na rynku.

Firmą tego typu, która specjalizuje się w produkcji maszyn cukierniczych jest HASBORG. Od 1997 roku funkcjonuje ona w branży i konsekwentnie dąży do zdobycia w niej pozycji lidera. Swoje działania opiera o części pochodzące z uznanych źródeł i bezpieczne, trwałe materiały. Stale poszerza swój asortyment i go udoskonala, wdrażając innowacyjne technologie, które nie tylko usprawnią proces produkcyjny, ale obniżą jego koszty.
Ponadto jednym z celów firmy jest praca w zgodzie z naturą, dlatego swoje maszyny wyposaża w energooszczędne silniki i przekładnie.HASBORG w swojej ofercie posiada zróżnicowane pod kątem przeznaczenia i obsługiwanych składników urządzenia. Dużą część z nich stanowią maszyny do formowania ciastek. Jedną z nich jest nowoczesna S-MAX, która ułatwia proces produkcyjny wyrobów ze zwartego, twardego ciasta, takich jak pierniki z nadzieniem. Świetnie uzupełni ona wyposażenie dużego zakładu przemysłowego.
Inną propozycją jest urządzenie ROLLER SPRINKLER, należące do maszyn przeznaczonych do dekorowania ciastek. Obsługuje ono różne posypki drobne, chociażby mak, cukier czy sezam.

Ponadto firma w swoim asortymencie posiada sprzęt przeznaczony do pracy z czekoladą - oblewanie czekoladą oraz wydajne piece tunelowe. Urządzenia te można ze sobą łączyć w efektywne linie produkcyjne lub korzystać z nich niezależnie. Wszystkie wyposażone są w intuicyjny, łatwy w obsłudze interfejs i gwarantują wysoką powtarzalność produktu finalnego.Firma stale podnosi także kwalifikacje swoich pracowników, dzięki czemu są oni w stanie służyć wsparciem technicznym i profesjonalną poradą przy wybieraniu rozwiązania dostosowanego do potrzeb klienta. Sprawia to, że HASBORG oferuje nie tylko profesjonalny sprzęt, ale i najwyższej jakości usługi.

HASBORG producent maszyn cukierniczych (11)

Antoni Wąs

2021-12-15 13:03:28

Adres IP:

*.*.*.107

Bardzo dobra oferta na urządzenia do cukierni, firma posiada sprawnie działający serwis.

ocena

5
Andruchowicz

2021-12-01 09:36:59

Adres IP:

*.*.*.59

Dzięki maszynom od Hasborg, uruchomiliśmy profesjonalną produkcję w naszym zakładzie cukierniczym, co w dużej mierze przyczyniło się do rozwoju firmy.

ocena

5
Wiktor

2020-06-24 12:48:21

Adres IP:

*.*.*.107

Niezawodność i bez awaryjność to jest receptura na udaną produkcję i tego tym maszynom nie brak, polecam - to najwyżej jakości dostępne urządzenia na rynku.

ocena

5
Astra

2020-05-24 07:40:16

Adres IP:

*.*.*.70

Uważam te urządzenia za niezbędne nawet w tej najmniejszej cukierni, baby max drop potrafi naprawdę bardzo dużo i spokojnie zastąpi przy tym prace dwóch doświadczonych osób.

ocena

5
Eryk

2020-05-21 08:30:03

Adres IP:

*.*.*.69

Znany, ceniony i chętnie wybierany producent wśród cukierników i nie tylko, ja jestem bardzo zadowolony z jakości jaką oferuje Hasborg i polecam wszystkim po fachu.

ocena

5
Karolina

2019-09-30 16:45:45

Adres IP:

*.*.*.58

Maszyny Hasborg przystosowane są do pracy nawet w małych piekarniach czy cukierniach. Dużą ich zaletą jest energooszczędność oraz niezawodność. Polecam.

ocena

5
klien

2019-07-26 19:17:33

Adres IP:

*.*.*.50

Polecam zakup maszyn Hasborg są solidne tak jak producent.

ocena

5
Maurycy

2019-05-03 15:43:29

Adres IP:

*.*.*.61

Maszyny marki Hasborg to wysoka jakość, niezawodność oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Jednym słowem inwestycja, która się zwraca nawet w małych cukierniach.

ocena

5
Danuta

2018-12-05 16:45:22

Adres IP:

*.*.*.41

W swojej cukierni posiadam maszynę od firmy Hasborg do wypieku ciastek i tak jak jest wspomniane wyżej są to wydajne i energooszczędne maszyny. Bardzo jestem zadowolona z zakupu.

ocena

5
Hasborg - Czy wiesz coś?

2018-06-19 20:28:41

Adres IP:

*.*.*.238

W sieci można znaleźć tak wiele informacji na temat pracodawców. Czy jednak są one całkiem prawdziwe lub sprawdzone? Pozostawiają tutaj swój komentarz masz możliwość napisać swoją szczerą opinię na temat doświadczeń z pracodawcą Hasborg.
Marianna

2018-05-10 18:55:24

Adres IP:

*.*.*.12

Nie wyobrażam sobie funkcjonowania kuchni hotelowej bez maszyny Hasborg do wypieku ciastek.

ocena

5

Inne firmy

Asystel

Plac Jana Kilińskiego
35-005 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Strony Produktowe


Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Tesco

Kapelanka
30-347 Kraków

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Impresja Ślubna

Moją wymarzoną kreację znalazłam właśnie tutaj, polecam serdecznie salon Impresja.

Basia

Średnia Ocena

5/5

Hotel Coloseum

Polecam spróbować potraw w restauracji. Bardzo smaczne!

olga@interia.pl

Średnia Ocena

5/5

Hotel Coloseum

Wyśmienite jedzenie. Bajeczne desery.

Dominika_SB

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Lidia Luu

Huttenstrasse 61
Tlgblv Dxlil Triebental

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Włoskie meble Exceleo

Goździkowa 14a/6
Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Klinika Naczyniowa Doppler Instytut Warszawa

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Napiwek dla obsługi – obowiązek, czy dobry zwyczaj?

Napiwek dla obsługi – obowiązek, czy dobry zwyczaj?

Luksusowa sypialnia w stylu klasycznym

Luksusowa sypialnia w stylu klasycznym

Najciekawsze prezenty dla gości weselnych

Najciekawsze prezenty dla gości weselnych