HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508,
37-111 Rakszawa

4.6/5

Średnia Ocena
na podstawie 12 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG to marka o światowym prestiżu. Kreatywność i zanagażowanie specjalistów z Hasborg, pozwoliła zyskać firmie mocno konukrecyjną pozycję na rynku. Przedsiębiorstwo posiada nowoczesnym jak również znakomicie zaopatrzonym fabryką, w którym opracowywane są najwyższej klasy wyposażenie piekarni i cukierni. Centrala firmy rozlokowana jest w Rakszawie w województwie Podkarpackim. Na ofertą producenta składają się  maszyny formujące, maszyny piekarnicze, maszyny do ciastek nadziewanych, maszyny do produkcji ciastek kruchych, maszyny do blatów biszkoptowych, różnego przeznaczenia linie produkcyjne czy ubijaczki oraz mnóstwo innych niezbędnych elementów do wyposażenia cukierni lub piekarni.

Sprawdź pozostałe wizytówki  Maszyny cukiernicze HASBORG:
Maszyny cukiernicze i piekarnicze Hasborg
Producent maszyn cukierniczych Hasborg
HASBORG producent maszyn cukierniczych
Wyposażenie cukierni Hasborg


HASBORG producent maszyn cukierniczych i piekarniczych nieustannie przebudowywuje swoje maszyny, gwarantując swoim kontrahentom najlepsze produkty, pozwalające na wytwarzanie powtarzalnych, estetycznych i smacznych słodyczy i ciasteczek. Firma oferuje zasobny wybór pełnych linii przemysłowych, a także jednostkowych urządzeń w postaci maszyn do formowania i wypieku oraz oblewania czekoladą. Wszystkie dostępne w ofercie maszyny i urządzenia są energooszczędne oraz bezawaryjne. Dzięki nim powstaje szeroka gama ciastek i słodyczy, np. ciastka kruche, piernikowe, bezowe o wielu formach i kolorach, nadziewane i z polewą.


Lista serwisów internetowych dla Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG:
Wyroby czekoladowe - jakie maszyny usprawniają produkcję?
Maszyny cukiernicze - rodzaje i przeznaczenie
Gdzie kupić piec cukierniczy?
Linie do produkcji ciastek - jak dobrać odpowiednie maszyny?
Na co zwrócić uwagę wybierając piec piekarniczy?


Wszystkie maszyny można dostroić do potrzeb klienta instalując funkcje dodatkowe. Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG oferuje zarówno linie produkcyjne dedykowane wyposażeniu dużych piekarni czy cukierni, jak i maszyny serii Mini, mieszczące się w niewielkich kuchniach hotelowych czy restauracyjnych.   Urządzenia proponowane przez Hasborg posiadają przejrzysty panel zarządzania oraz wielojęzyczne menu. Dzięki stałej łączności z serwisem, możliwe jest wprowadzanie aktualizacji ustawień lub napraw zdalnie, bez potrrzeby wyjazdu do klienta. Przedsiębiorstwo konstruuje niezawodne, niskoemisyjne i nowoczesne maszyny piekarnicze i cukiernicze.

 

Hasborg posiada fabrykę w Rakszawie, miejscowości w powiecie łańcuckim. Firma zajmuje się tworzeniem maszyn i urządzeń, a także całych linii produkcyjnych do wyrobu ciastek oraz innych słodyczy - wyposażenie cukierni. Wyróżnia je nowoczesna technologia oraz zastosowanie innowacyjnych rozwiązań. Hasborg w urządzeniach umieszcza energooszczędne przekładnie i silniki, by pozwalały one zadbać o środowisko. Zmniejszając zużycie energii sprawiają też, że produkcja nie generuje wysokich kosztów. Firmę tworzą ludzie z pasją, którzy doradzają klientom w wyborze i dobierają dla nich najlepszy sprzęt marki PREMIUM.

Hasborg posiada w swoim asortymencie wiele rodzajów maszyn, które pozwalają na osiągnięcie pożądanych efektów produkcji oraz różnych rodzajów słodyczy. Dzięki Hasborgowi jest możliwe tworzenie rozmaitych ciastek- pierniczków, bez, biszkoptów i ciastek kruchych, ich formowanie oraz wypiekanie, a nawet oblewanie czekoladą. Doskonale się one sprawdzają w piekarniach i cukierniach.Sposobem na zapewnienie cukierni lub piekarni sukcesu jest nie tylko zlokalizowanie jej w odpowiednim punkcie i dysponowanie sprawdzonymi recepturami, ale również sprzęt, na jakim się będzie pracować. Ważne, by był on wysokiej jakości i pochodził od pewnego producenta o ugruntowanej pozycji na rynku.

Firmą tego typu, która specjalizuje się w produkcji maszyn cukierniczych jest HASBORG. Od 1997 roku funkcjonuje ona w branży i konsekwentnie dąży do zdobycia w niej pozycji lidera. Swoje działania opiera o części pochodzące z uznanych źródeł i bezpieczne, trwałe materiały. Stale poszerza swój asortyment i go udoskonala, wdrażając innowacyjne technologie, które nie tylko usprawnią proces produkcyjny, ale obniżą jego koszty.


Ponadto jednym z celów firmy jest praca w zgodzie z naturą, dlatego swoje maszyny wyposaża w energooszczędne silniki i przekładnie. HASBORG w swojej ofercie posiada zróżnicowane pod kątem przeznaczenia i obsługiwanych składników urządzenia. Dużą część z nich stanowią maszyny do formowania ciastek. Jedną z nich jest nowoczesna S-MAX, która ułatwia proces produkcyjny wyrobów ze zwartego, twardego ciasta, takich jak pierniki z nadzieniem. Świetnie uzupełni ona wyposażenie dużego zakładu przemysłowego.
Inną propozycją jest urządzenie ROLLER SPRINKLER, należące do maszyn przeznaczonych do dekorowania ciastek. Obsługuje ono różne posypki drobne, chociażby mak, cukier czy sezam.

Ponadto firma w swoim asortymencie posiada sprzęt przeznaczony do pracy z czekoladą - oblewanie czekoladą oraz wydajne piece tunelowe. Urządzenia te można ze sobą łączyć w efektywne linie produkcyjne lub korzystać z nich niezależnie. Wszystkie wyposażone są w intuicyjny, łatwy w obsłudze interfejs i gwarantują wysoką powtarzalność produktu finalnego.Firma stale podnosi także kwalifikacje swoich pracowników, dzięki czemu są oni w stanie służyć wsparciem technicznym i profesjonalną poradą przy wybieraniu rozwiązania dostosowanego do potrzeb klienta. Sprawia to, że HASBORG oferuje nie tylko profesjonalny sprzęt, ale i najwyższej jakości usługi.

HASBORG producent maszyn cukierniczych (12)

Matuszczak Józek

2022-12-05 10:13:13

Adres IP:

*.*.*.34

Polecam Hasborg, wszystko działa jak powinno, wyposażyliśmy się w maszyny cukiernicze Choco Max. Sprzęt wykonany solidnie, znacznie ułatwia pracę. Profesjonalna obsługa klienta.

ocena

5
Antoni Wąs

2021-12-15 13:03:28

Adres IP:

*.*.*.107

Bardzo dobra oferta na urządzenia do cukierni, firma posiada sprawnie działający serwis.

ocena

5
Andruchowicz

2021-12-01 09:36:59

Adres IP:

*.*.*.59

Dzięki maszynom od Hasborg, uruchomiliśmy profesjonalną produkcję w naszym zakładzie cukierniczym, co w dużej mierze przyczyniło się do rozwoju firmy.

ocena

5
Wiktor

2020-06-24 12:48:21

Adres IP:

*.*.*.107

Niezawodność i bez awaryjność to jest receptura na udaną produkcję i tego tym maszynom nie brak, polecam - to najwyżej jakości dostępne urządzenia na rynku.

ocena

5
Astra

2020-05-24 07:40:16

Adres IP:

*.*.*.70

Uważam te urządzenia za niezbędne nawet w tej najmniejszej cukierni, baby max drop potrafi naprawdę bardzo dużo i spokojnie zastąpi przy tym prace dwóch doświadczonych osób.

ocena

5
Eryk

2020-05-21 08:30:03

Adres IP:

*.*.*.69

Znany, ceniony i chętnie wybierany producent wśród cukierników i nie tylko, ja jestem bardzo zadowolony z jakości jaką oferuje Hasborg i polecam wszystkim po fachu.

ocena

5
Karolina

2019-09-30 16:45:45

Adres IP:

*.*.*.58

Maszyny Hasborg przystosowane są do pracy nawet w małych piekarniach czy cukierniach. Dużą ich zaletą jest energooszczędność oraz niezawodność. Polecam.

ocena

5
klien

2019-07-26 19:17:33

Adres IP:

*.*.*.50

Polecam zakup maszyn Hasborg są solidne tak jak producent.

ocena

5
Maurycy

2019-05-03 15:43:29

Adres IP:

*.*.*.61

Maszyny marki Hasborg to wysoka jakość, niezawodność oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Jednym słowem inwestycja, która się zwraca nawet w małych cukierniach.

ocena

5
Danuta

2018-12-05 16:45:22

Adres IP:

*.*.*.41

W swojej cukierni posiadam maszynę od firmy Hasborg do wypieku ciastek i tak jak jest wspomniane wyżej są to wydajne i energooszczędne maszyny. Bardzo jestem zadowolona z zakupu.

ocena

5
Hasborg - Czy wiesz coś?

2018-06-19 20:28:41

Adres IP:

*.*.*.238

W sieci można znaleźć tak wiele informacji na temat pracodawców. Czy jednak są one całkiem prawdziwe lub sprawdzone? Pozostawiają tutaj swój komentarz masz możliwość napisać swoją szczerą opinię na temat doświadczeń z pracodawcą Hasborg.
Marianna

2018-05-10 18:55:24

Adres IP:

*.*.*.12

Nie wyobrażam sobie funkcjonowania kuchni hotelowej bez maszyny Hasborg do wypieku ciastek.

ocena

5

Inne firmy

Stalgast

Staniewicka
03-310 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Wasiak

Batorego
35-005 Rzeszów

Średnia Ocena

4.5/5
Handlopex

Połonińska
35-082 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Rolmat

Rolmat to super firma w Rzeszowie. Kupiłam dwa lata temu rolety do mieszkania i jestem z nich bardzo zadowolona. Wytrzymałe i pięknie...

aniap@nemesis.com.pl

Średnia Ocena

5/5

ST Tower

W sieci można znaleźć tak wiele informacji na temat pracodawców. Czy jednak są one całkiem prawdziwe lub sprawdzone? Pozostawiają tutaj...

ST Tower - Czy wiesz coś?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Stomatologia Pro-Familia

Wysoki standard leczenia jak na porządną klinikę przystało.

Wiolka

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Archipark Paweł Michalak

ul. Chrzanowskiego 4/96
04-381 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Darmowe gazetki promocyjne


Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Włoskie meble Exceleo

Goździkowa 14a/6
Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Napiwek dla obsługi – obowiązek, czy dobry zwyczaj?

Napiwek dla obsługi – obowiązek, czy dobry zwyczaj?

Luksusowa sypialnia w stylu klasycznym

Luksusowa sypialnia w stylu klasycznym

Najciekawsze prezenty dla gości weselnych

Najciekawsze prezenty dla gości weselnych