Okna Solo Rzeszów

Przemysłowa 14,
35-105 Rzeszów

http://www.oknasolo.pl

4.5/5

Średnia Ocena
na podstawie 12 ocen

4

Poziom obsługi klienta

4

Jakość wykonanej usługi/produktu

4

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Doskonałej jakości systemy okienno-drzwiowe oferuje Grupa Solo. To wiodący producent i dystrybutor okien, drzwi, stolarki aluminiowej oraz towarów dla branży budowlanej. Grupa Solo produkuje ekskluzywne okna w oparciu o niemieckie sprawdzone systemy Salamander i Aliplast. Są to między innymi profile Stramline, Del Sol, Bluevolution. Solo to też solidne drzwi przesuwne. Grupa Solo działa już od 1998 roku, między innymi w Rzeszowie i wielu innych miastach kraju. Dostarcza swoim klientom nie tylko najwyższej jakości produkty, ale również gwarantuje świetną obsługę na najwyższym poziomie.

Grupa Solo funkcjonuje od wielu lat na polskim rynku. Jej siedziba znajduje się w Brandwicy, przy ulicy Orzeszkowej 28. Specjalizuje się ona w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości okien. Gwarantuje ich odpowiedni montaż oraz funkcjonalność. Okna Solo są również wytrzymałe i komfortowe w codziennym użytku. Firma posiada salony sprzedażowe w Stalowej Woli, Rzeszowie, Krakowie, Pruszkowie, Tarnobrzegu, Dębicy. Dzięki nim można obejrzeć bogatą ekspozycję okien i drzwi balkonowych Solo oraz zadecydować o ich zakupie. Pracownicy firmy gwarantują w tym zakresie profesjonalne doradztwo oraz pomoc w rozwiązaniu problemów. W ofercie Solo znajdują się zarówno profile Salamander, jak i Aliplast. Okna natomiast tworzone są przez nią w klasycznej bieli lub innych kolorach. Grupa Solo posiada w ofercie okna drewnopodobne, ekologiczne, dźwiękoszczelne oraz wiele innych modeli. Produkuje też drzwi HST, PSK i harmonijkowe idealne na taras, balkon czy do ogrodu zimowego.

 

Grupa Solo jest wiodącym producentem systemów okiennych i drzwiowych. W ofercie firmy znajdują się między innymi profile okienne Streamline, Del SOl, Bluevolution, drzwi Patio i HST, stolarka aluminiowa i wiele innych towarów dla branży stolarki budowlanej. Solo to firma rzetelna i solidna, wielokrotnie wyróżniona. Firma posiada kilka placówek sprzedaży na terenie kraju, miedzy innymi w Rzeszowie. Zapewnia tam obsługę klienta na najwyższym poziomie. Solo to więc produkty świetnej jakości i kompleksowa obsługa.

 


Doskonalej jakości okna i drzwi proponuje swoim klientom Grupa Solo. Firma powstała jeszcze w 1998 roku jako działalność jednoosobowa, a obecnie jest już wiodącym producentem systemów okienno-drzwiowych. Znana w wielu miastach, na przykład w Rzeszowie. Solo to między innymi okna Bluevolution, Del Sol, 3D Excusive i wiele innych. Wszystkie okna produkowane są w oparciu o sprawdzone niemieckie systemy Salamander oraz Aliplast. Solo to też systemy drzwi przesuwnych, na przykład HST, Patio. Grupa Solo to doskonała i profesjonalna obsługa klientów.

Okna Solo Rzeszów (12)

tede

2023-01-29 16:41:14

Adres IP:

*.*.*.143

Grupa Solo jest wiodącym producentem okien i drzwi. Firma zajmuje się produkcją takich systemów okiennych jak Bluevolutin, Streamline, Del Sol i wielu innych. W ofercie Solo znajdują się też drzwi przesuwne, stolarka aluminiowa oraz wiele innych materiałów i towarów dla branży stolarki budowlanej. Solo to zawsze asortyment najwyższej jakości. Firma posiada swoje punkty sprzedaży w wielu miastach na terenie kraju, a w tym między innymi w Rzeszowie. W każdym z tych punktów klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego dla siebie asortymentu.

ocena

5
okna w rzeszowie

2023-01-29 16:40:29

Adres IP:

*.*.*.22

Grupa Solo oferuje klientom świetnej jakości produkty z branży okienno-drzwiowej. To ekskluzywne okna PCV, które z powodzeniem stosować można w różnych budynkach. Oferta Solo to też wysokiej klasy drzwi balkonowe i stolarka aluminiowa. Firma zajmuje się też dystrybucją różnych innych towarów i materiałów z branży stolarki budowlanej. Solo to firma, która posiada kilka placówek sprzedaży na terenie kraju, między innymi w Rzeszowie. To co wyróżnia firmę, poza jej doskonałymi produktami, to także profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów. Mogą oni tutaj liczyć na fachowe doradz

ocena

5
romennn

2023-01-29 16:40:12

Adres IP:

*.*.*.23

Wysokiej klasy okna i drzwi oferuje Grupa Solo, która w branży stolarki budowlanej działa już od wielu lat. Firma bowiem powstała jako jednoosobowa działalność jeszcze w 1998 roku, a obecnie jest to wiodący producent ekskluzywnych okien. Solo posiada na terenie kraju klika placówek. Jest to między innymi placówka w Rzeszowie. Wszędzie tam oferuje swoim klientom profesjonalną i przede wszystkim kompleksową obsługę. Solo to takie produkty jak między innymi okna Streamline, Del Sol, Bluevolution, drzwi Patio, HST, uszczelki Q-Lon.

ocena

5
okna rzeszów

2023-01-29 15:44:08

Adres IP:

*.*.*.22

Grupa Solo to wiodący producent doskonałej jakości systemów okiennych i drzwiowych. Firma działa prężnie od roku 1998. Posiada obecnie na terenie kraju kilka punktów sprzedaży. Asortyment Solo zakupić można między innymi w Stalowej Woli. Oferta Solo to takie systemy okienne jak Streamline, Del Sol, Bluevolution i wiele innych. Solo zajmuje się również dystrybucją materiałów dla branży stolarki budowlanej. Grupa Solo to zawsze profesjonalna obsługa oraz fachowe doradztwo w zakresie asortymentu.

ocena

5
solo

2023-01-29 15:43:03

Adres IP:

*.*.*.2

Grupa Solo oferuje swoim klientom doskonałej jakości systemy okienne oraz drzwiowe. Firma zajmuje się też dystrtybucją wszelkich niezbednych materiałów i surowców dla branży stolarki budowlanej. W ofercie Solo znajdują sie między innymi solidne profile okienne Streamline, Del Sol, Bluevolution. Drzwi Patio, HST. To takżze stolarka aluminiowa. Wszystkie oferowane przez Grupę Solo produkty, wykonane są w oparciu o nowoczesne technologie i przy wykorzystaniu surowców najwyższej jakości.

ocena

5
okna rzeszów

2022-02-28 15:43:19

Adres IP:

*.*.*.22

Grupa Solo jest producentem i dystrybutorem doskonałej jakości systemów okiennych i drzwiowych. To okna, które produkowane są w oparciu o sprawdzone systemy Salamander oraz Aliplast. To także solidne drzwi. Solo zajmuje się również dystrybucją materiałów oraz towarów dla szeroko pojętej branży stolarki budowlanej. Solo to firma, która działa w branży już od 1998 roku. Jej produkty nabyć można w wielu miastach, a między innymi w Stalowej Woli.

ocena

5
toemk

2021-02-25 16:40:47

Adres IP:

*.*.*.33

Oferta Grupy Solo to wysokiej klasy okna, drzwi i stolarka aluminiowa. Firma zajmuje się produkcją oraz dystrybucją takich systemów okiennych jak Del Sol, Streamline, Bluevolution i wiele innych. To też drzwi Patio, HST. Solo zajmuje się też dystrybucją różnych towarów z branży stolarki budowlanej. To co wyróżnia asortyment Solo, to przede wszystkim doskonała jakości solidność. Tak perfekcyjnie wykonany asortyment posłuży bez przeszkód użytkownikom przez wiele długich lat. Grupa Solo działa już od 1998 roku i posiada obecnie kilka placówek sprzedaży na terenie kraju, między innymi w Rzeszowie.

ocena

5
o firmie

2020-01-17 15:43:43

Adres IP:

*.*.*.222

Grupa Solo to oferta doskonałej jakości nowoczesnych okien i drzwi. Firma zajmuje się również dystrybucją towarów dla branży stolarki budowlanej. Solo działa już od 1998 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala tworzyć asortyment, który wyróżnia się solidnością i nowoczesnymi rozwiązaniami. Oferta Solo dostępna jest dla klientów w całej Polsce. Asortyment nabyć można miedzy innymi w Stalowej Woli. Asortyment Solo to miedzy innymi okna Streamline, Del Sol, Bluevolution, 3D Exclusive i wiele innych.

ocena

5
Okna Solo Rzeszów - Czy wiesz coś?

2018-06-18 10:32:28

Adres IP:

*.*.*.230

W sieci można znaleźć tak wiele informacji na temat pracodawców. Czy jednak są one całkiem prawdziwe lub sprawdzone? Pozostawiają tutaj swój komentarz masz możliwość napisać swoją szczerą opinię na temat doświadczeń z pracodawcą Okna Solo Rzeszów.
leszek@nemesis.com.pl

2018-02-16 14:18:37

Adres IP:

*.*.*.5

Obecnie Grupa Solo jest wiodącym producentem ekskluzywnych okien PCV. Produkty oferowane przez firmę spełniają nawet najbardziej wygórowane oczekiwania :) są bowiem tworzone w oparciu o wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów. Gorąco polecam !

ocena

4
adrian1102@interia.pl

2017-06-28 15:52:24

Adres IP:

*.*.*.1

ja skorzystałem z oferty systemów okiennych Bluevolution i jestem bardzo zadowolony. Okna bardzo funkcjonalne. Dodatkową zaletą jest ich wygląd

ocena

5
tomasz@interia.pl

2017-06-28 15:50:58

Adres IP:

*.*.*.15

dźwiękoszczelne okna to najlepsze rozwiązanie. Cisza, spokój. Polecam okno Solo

ocena

5

Inne firmy

Meble Resmar

Nienadówka 164
36-052 Nienadówka

Średnia Ocena

5/5
SERV4B

Ułanów
35-308 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Strony Produktowe

Goździkowa
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

TME-Transfer Multisort Elektronik

W sieci można znaleźć tak wiele informacji na temat pracodawców. Czy jednak są one całkiem prawdziwe lub sprawdzone? Pozostawiają tutaj...

TME-Transfer Multisort Elektronik - Czy wiesz coś?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Biesiadne Meble Łaciak do ogrodu

Świetne meble do ogrodu, nie ma sobie równych w jakości wykonania, wyglądzie i cenie porpostu :)

meble łaciak

Średnia Ocena

5/5

Maxton Design - Bodykit Mercedes

Świetnie dopasowane częsci

Antek

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

infolifestyle

Radziejowicka 17
01-475 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Katalogowo2424

Radziejowicka 4
01-475 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
unitedaccountants

Radziejowicka 2
01-475 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Sztuka wyboru odpowiednich słów kluczowych

Sztuka wyboru odpowiednich słów kluczowych

Słowa kluczowe i ich rola w pozycjonowaniu stron internetowych

Słowa kluczowe i ich rola w pozycjonowaniu stron internetowych

Zastosowanie worków BIG BAG w ratownictwie i pomocy humanitarnej

Zastosowanie worków BIG BAG w ratownictwie i pomocy humanitarnej