Producent laminatów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec

Wojska Polskiego 3,
39-300 Mielec

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

PZL Mielec Tworzywa Sztuczne specjalizuj się w budowie kompozytów i laminatów wykorzystywanych w motoryzacji, kolejnictwie oraz lotnictwie przedsiębiorstwo specjalizuje się również w produkcji wyrobów militarnych.  Zakład produkujący elementy dla kolejnictwa oraz lotnictwa z kompozytów PZL Tworzywa Mielec ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie  produkcji wyrobów specjalnych z tworzywa sztucznego ale różnych dziedzin przemysłu energetycznego.  W procesie produkcji używane przykładowo ręczne laminowanie laminowanie infuzyjne , wtrysk termoplastów, formowanie tworzyw sztucznych, wulkanizacja elementów gumowych, formowanie próżniowe tworzyw sztucznych itp. Przedsiębiorstwo w korzysta z specjalistycznych   urządzeń jak: sterowane numerycznie frezarki CNC, plotery frezujące, wtryskiwarki sterowane komputerowo, specjalistyczne prasy o nacisku od 37t do 150 t.

Warto, żebyś sprawdził powiązane wpisy  Tworzywa Sztuczne PZL Mielec:

 


Całą ofertą  usług świadczonych przez Zakład produkujący elementy dla kolejnictwa oraz lotnictwa z kompozytów PZL Tworzywa Mielec poznasz na stronie www: https://www.tworzywamielec.pl/. Poza ofertą zobaczysz także jak firma pracuje. W realizacjach   Producent elementów z Tworzywa sztucznego PZL Mielec znajdują się między innymi takie elementy jak: laminowane podzespoły do elektrowni wiatrowych, laminowane fotele dentystyczne, podzespoły wykonane z gumy, elementy dla pociągów. Firma produkuje również kompozytowe elementy dla przemysłu zbrojenioweg   takie jak: hełmy balistyczne przeznaczone dla sektora ochrony, płyty balistyczne do pojazdów opancerzonych, osłon pokładowych radarów produkty te należą do grupy produktów wysokiego stopnia skomplikowania. Głównym celem T Tworzywa Sztuczne PZL Mielec jest nieustanny system podnoszenia wydajności oraz jakości produkowanych produktów.

Artykuły zewnętrzne nawiązujące do dla z zewnętrznych serwisów informacyjnych:

 


Producent laminatów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec nie tylko specjalizuje się w produkcji części wykorzystywanych w lotnictwie, ale również w procesach produkcji podzespołów kompozytowych i podzespołów z tworzywa przeznaczonych do wykorzystania między innymi w transporcie publicznym. PZL Mielec produkuje między innymi elementy znajdujące się na zewnątrz lub wewnątrz pociągów, autobusów, tramwajów oraz innych pojazdów zarówno transportu prywatnego, jak i publicznego. Polska firma zajmuje się również produkcją modułowej zabudowy wnętrz, a także poszyć w postaci paneli podłogowych, paneli okiennych, a także paneli ściennych.


Firma PZL Mielec Tworzywa Sztuczne przynależy do stowarzyszenia "Dolina Lotnicza", jak również do "Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej". Producent kompozytów swoją siedzibę ma w Mielcu i jest ona zlokalizowana w strefie ekonomicznej "Euro-Park Mielec". Polska firma od początku swojej działalności dynamicznie się rozwija i stara się sukcesywnie wprowadzać nowoczesne systemy zarządzania jakością i innowacyjne technologie, dzięki którym możliwe jest otrzymywanie certyfikatów świadczących o wysokiej klasie kompozytów i laminatów oferowanych klientom oraz dopuszczenie ich do użytkowania. Firma PZL Mielec może pochwalić się certyfikatem kwalifikowanego dostawcy. Wśród klientów korzystających z usług polskiej marki można wyróżnić, m.in.: Spirit AeroSystems, CAV Aerospace czy Bombardier Transportation.

PZL Mielec Tworzywa Sztuczne nie tylko produkuje wysokiej jakości kompozyty dla lotnictwa i kolei, ale także zajmuje się produkcją wyrobów do przeznaczenia balistycznego. Firma bez większego problemu wykonuje wyroby o wysokim stopniu skomplikowania, które spełniają nawet najbardziej rygorystyczne wymagania techniczne.

W swojej przestronnej ofercie polska firma posiada kompleksowe usługi, w których skład wlicza się, m.in. malowanie natryskowe tworzyw sztucznych, a także wykonywanie kompozytów do elementów wykonanych z duroplastów, części gumowych i termoplastycznych. Decydując się na usługi marki Tworzywa Sztuczne PZL Mielec możesz liczyć na kompleksową obsługę, ponieważ w firmie pracują wyłącznie wykwalifikowani pracownicy, którzy są doświadczeni w zarządzaniu jakością produkcji kompozytów.

Producent laminatów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec (2)

Martines

2021-09-08 17:37:05

Adres IP:

*.*.*.60

Polecam firmę, części wykonane starannie. Współpraca bez zastrzeżeń.

ocena

5
Edgar

2021-02-11 15:54:08

Adres IP:

*.*.*.57

Części niezawodne, firma warta uwagi.

ocena

5

Inne firmy

Meble Resmar

Nienadówka 164
36-052 Nienadówka

Średnia Ocena

5/5
Ulrich


Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
MyBenefit

Powstańców Śląskich
53-332 Wrocław

Średnia Ocena

4/5

Losowe komentarze

Pożyczka dla firm Rzeszów - Podkarpacki Fundusz Rozwoju

Firma pomogła w rozwinięciu firmy, poprzez pożyczkę na korzystnych warunkach.

Natalia

Średnia Ocena

5/5

Totolotek

gralem tam, nic szczesliwego(

~babako

Średnia Ocena

4/5

YAMAHA szkoła muzyczna Rzeszów

W sieci można znaleźć tak wiele informacji na temat pracodawców. Czy jednak są one całkiem prawdziwe lub sprawdzone? Pozostawiają tutaj...

YAMAHA - Czy wiesz coś?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Archipark Paweł Michalak

ul. Chrzanowskiego 4/96
04-381 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Darmowe gazetki promocyjne


Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Włoskie meble Exceleo

Goździkowa 14a/6
Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Wyposażenie cukierni - jak sobie poradzić?

Wyposażenie cukierni - jak sobie poradzić?

Napiwek dla obsługi – obowiązek, czy dobry zwyczaj?

Napiwek dla obsługi – obowiązek, czy dobry zwyczaj?

Luksusowa sypialnia w stylu klasycznym

Luksusowa sypialnia w stylu klasycznym