Producent laminatów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec

Wojska Polskiego 3,
39-300 Mielec

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

PZL Mielec Tworzywa Sztuczne specjalizuj się w budowie kompozytów i laminatów wykorzystywanych w motoryzacji, kolejnictwie oraz lotnictwie przedsiębiorstwo specjalizuje się również w produkcji wyrobów militarnych.  Zakład produkujący elementy dla kolejnictwa oraz lotnictwa z kompozytów PZL Tworzywa Mielec ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie  produkcji wyrobów specjalnych z tworzywa sztucznego ale różnych dziedzin przemysłu energetycznego.  W procesie produkcji używane przykładowo ręczne laminowanie laminowanie infuzyjne , wtrysk termoplastów, formowanie tworzyw sztucznych, wulkanizacja elementów gumowych, formowanie próżniowe tworzyw sztucznych itp. Przedsiębiorstwo w korzysta z specjalistycznych   urządzeń jak: sterowane numerycznie frezarki CNC, plotery frezujące, wtryskiwarki sterowane komputerowo, specjalistyczne prasy o nacisku od 37t do 150 t.

Warto, żebyś sprawdził powiązane wpisy  Tworzywa Sztuczne PZL Mielec:

 


Całą ofertą  usług świadczonych przez Zakład produkujący elementy dla kolejnictwa oraz lotnictwa z kompozytów PZL Tworzywa Mielec poznasz na stronie www: https://www.tworzywamielec.pl/. Poza ofertą zobaczysz także jak firma pracuje. W realizacjach   Producent elementów z Tworzywa sztucznego PZL Mielec znajdują się między innymi takie elementy jak: laminowane podzespoły do elektrowni wiatrowych, laminowane fotele dentystyczne, podzespoły wykonane z gumy, elementy dla pociągów. Firma produkuje również kompozytowe elementy dla przemysłu zbrojenioweg   takie jak: hełmy balistyczne przeznaczone dla sektora ochrony, płyty balistyczne do pojazdów opancerzonych, osłon pokładowych radarów produkty te należą do grupy produktów wysokiego stopnia skomplikowania. Głównym celem T Tworzywa Sztuczne PZL Mielec jest nieustanny system podnoszenia wydajności oraz jakości produkowanych produktów.

Artykuły zewnętrzne nawiązujące do dla z zewnętrznych serwisów informacyjnych:

 


Producent laminatów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec nie tylko specjalizuje się w produkcji części wykorzystywanych w lotnictwie, ale również w procesach produkcji podzespołów kompozytowych i podzespołów z tworzywa przeznaczonych do wykorzystania między innymi w transporcie publicznym. PZL Mielec produkuje między innymi elementy znajdujące się na zewnątrz lub wewnątrz pociągów, autobusów, tramwajów oraz innych pojazdów zarówno transportu prywatnego, jak i publicznego. Polska firma zajmuje się również produkcją modułowej zabudowy wnętrz, a także poszyć w postaci paneli podłogowych, paneli okiennych, a także paneli ściennych.


Firma PZL Mielec Tworzywa Sztuczne przynależy do stowarzyszenia "Dolina Lotnicza", jak również do "Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej". Producent kompozytów swoją siedzibę ma w Mielcu i jest ona zlokalizowana w strefie ekonomicznej "Euro-Park Mielec". Polska firma od początku swojej działalności dynamicznie się rozwija i stara się sukcesywnie wprowadzać nowoczesne systemy zarządzania jakością i innowacyjne technologie, dzięki którym możliwe jest otrzymywanie certyfikatów świadczących o wysokiej klasie kompozytów i laminatów oferowanych klientom oraz dopuszczenie ich do użytkowania. Firma PZL Mielec może pochwalić się certyfikatem kwalifikowanego dostawcy. Wśród klientów korzystających z usług polskiej marki można wyróżnić, m.in.: Spirit AeroSystems, CAV Aerospace czy Bombardier Transportation.

PZL Mielec Tworzywa Sztuczne nie tylko produkuje wysokiej jakości kompozyty dla lotnictwa i kolei, ale także zajmuje się produkcją wyrobów do przeznaczenia balistycznego. Firma bez większego problemu wykonuje wyroby o wysokim stopniu skomplikowania, które spełniają nawet najbardziej rygorystyczne wymagania techniczne.

W swojej przestronnej ofercie polska firma posiada kompleksowe usługi, w których skład wlicza się, m.in. malowanie natryskowe tworzyw sztucznych, a także wykonywanie kompozytów do elementów wykonanych z duroplastów, części gumowych i termoplastycznych. Decydując się na usługi marki Tworzywa Sztuczne PZL Mielec możesz liczyć na kompleksową obsługę, ponieważ w firmie pracują wyłącznie wykwalifikowani pracownicy, którzy są doświadczeni w zarządzaniu jakością produkcji kompozytów.

Producent laminatów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec (2)

Martines

2021-09-08 17:37:05

Adres IP:

*.*.*.60

Polecam firmę, części wykonane starannie. Współpraca bez zastrzeżeń.

ocena

5
Edgar

2021-02-11 15:54:08

Adres IP:

*.*.*.57

Części niezawodne, firma warta uwagi.

ocena

5

Inne firmy

Uniqmetal


Średnia Ocena

5/5
LoveLongLife liofilizowane owoce

Lwowska 142/7A
35-301 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Impresja Ślubna

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w salonie Impresja.

Gosia

Średnia Ocena

5/5

Galeria Rzeszów

W sieci można znaleźć tak wiele informacji na temat pracodawców. Czy jednak są one całkiem prawdziwe lub sprawdzone? Pozostawiają tutaj...

Galeria Rzeszów - Czy wiesz coś?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Impresja Ślubna

Zjawiskowe suknie ślubne w konkurencyjnych cenach. Jestem zadowolona z zakupu, suknia okazała się strzałem w 10 podczas wesela!

Sabina

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Technetium

Goździkowa 14A/6
Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Marma Polskie Folie

Aleja Pod Kasztanami 10
Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Internet radiowy Rzeszów d-com.pl

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Zastosowania maszyn pakujących w przemyśle tytoniowym

Zastosowania maszyn pakujących w przemyśle tytoniowym

Wykorzystanie maszyn pakujących w przemyśle elektronicznym

Wykorzystanie maszyn pakujących w przemyśle elektronicznym

Analiza zwrotu z inwestycji w nowoczesne linie pakujące

Analiza zwrotu z inwestycji w nowoczesne linie pakujące