Richd.Anders Polska Producent kantówki okiennej

Kolejowa 13,
37-220 Kańczuga

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 7 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Producent drewna klejonego Richd. Anders Polska to nowoczesne przedsiębiorstwo z branży przemysłu drzewnego, z ponad 130-letnią tradycją Założona w 1994 roku firma opiera się na wiedzy i dokonaniach Richarda Andersa, który w roku 1882 założył na Mazurach pierwszy tartak. Dziedzictwo przekazywane z pokolenia na pokolenie przetrwała po dziś dzień, ale w usprawnionej strukturze. Dzięki temu istniejące aktualnie przedsiębiorstwo osiąga sukcesy, jako lider na rynku branży drzewnej.

Zobacz dalsze wpisy dotyczące  Richd. Anders:

 


Producent drewna klejonego i kantówki okiennej Richd. Anders
to firma handlowo-usługowa, której działalnością jest wytwórstwo wysokiej jakości kantówek, listew i paneli klejonych. Dodatkowo, zakład zajmuje się sprzedażą elementów klejonych o różnej budowie na indywidualne zamówienie, ale też dostarcza tworzywo do produkcji mebli. Udzielając się w wielu projektach, firma zdołała zautomatyzować i unowocześnić zakład produkcyjny. Zatrudnieni fachowcy mają do dyspozycji całkowicie zaopatrzone hale i magazyny o łącznej powierzchni  około 4800 metrów kwadratowych. Zaplecze technologiczne tworzą także bezobsługowe kotły grzewcze, parzelnia drewna i komory suszalnicze.

Proces produkcji opiera się o najwyższej klasy urządzenia do obróbki drewna. Dlatego też możliwe jest wytwarzanie surowców wg. norm europejskich. Producent drewna klejonego Richd. Anders Polska  posiada do dyspozycji certyfikaty jakości wyrobów, a w procesie produkcji wykorzystuje tylko i wyłącznie drewno z lasów objętych gospodarką planową, dbając przy tym o ochronę przyrody i środowisko naturalne.

Strony WWW dla  Producent kantówki okiennej Richd. Anders:


Firma Richd. Anders Polska znajdująca się na Podkarpaciu w miejscowości Kańczuga to nowoczesne przedsiębiorstwo, które wybija się nad konkurencją dzięki pasji do obróbki drewna i wieloletnim tradycjom.   Firma Richd. Anders Polska   wytwarza najlepszej jakości klejonkę sosnową,kantówkę okienną i drzwiowa, kantówkę w kształcie litery L i T oraz listwy i płyty klejone, świadczy również usługi w zakresie obróbki, suszenia i palenia drewna. Richd. Anders to ulokowana w podkarpackiej Kańczudze firma handlowo - usługowa skupiająca się na sprzedaży wyrobów branży drzewnej. W szczególności jest to producent drewna klejonego, w postaci kantówek, listew oraz elementów wykonywanych na indywidualne zamówienie klienta. Przedsiębiorstwo korzysta z ogromnego, bo 135 - letniego doświadczenia. Firma została założona w 1994 roku i działa w oparciu o wiedzę i tradycję drzewiarską przekazywaną z pokolenia na pokolenie. 


Tym, który zapoczątkował działalność w branży był Richard Anders. Już w 1882 roku założył pierwszy tartak, który działał na Mazurach. Dzięki jego wiedzy i zamiłowaniu do swojej pracy, Richd. Anders jest dziś jednym z wiodących na rynku wytwórcą kantówek, listew i płyt klejonych. Firma prowadzi także współpracę z wieloma przedsiębiorstwami z branży meblarskiej, dostarczając wysokiej jakości półfabrykaty. Dynamiczny rozwój firmy pozwolił na rozbudowę zakładu produkcyjnego. Dzięki temu świetnie wykwalifikowani pracownicy mają do dyspozycji świetnie wyposażone hale magazynowe i produkcyjne o powierzchni około 4800 metrów kwadratowych. 


Wszystkie procesy produkcyjne odbywają się przy użyciu najnowocześniejszych sprzętów przeznaczonych do obróbki drewna. Dzięki temu otrzymywane surowce całkowicie spełniają rygorystyczne normy europejskie. Kantówki wytwarzane w zakładzie Richd. Anders ma certyfikat FSC, co jest świadectwem wykorzystania w produkcji tylko i wyłącznie surowców pochodzących z lasów objętych planową gospodarką, która jest zgodna z wymaganiami dotyczącymi ochrony przyrody. Dzięki podtrzymywaniu wieloletniej tradycji oraz ogromnej pasji, pracownicy Richd. Anders tworzą przedsiębiorstwo nowoczesne, ale o bogatym doświadczeniu. Szeroka oferta produktowa oraz doskonałe warunki produkcyjne czynią z przedsiębiorstwa lidera na rynku firm branży drzewnej.

Richd.Anders Polska Producent kantówki okiennej (7)

Jerzy

2020-01-09 12:05:59

Adres IP:

*.*.*.112

Polecam tą firmę.

ocena

5
Zenon

2020-01-05 19:57:23

Adres IP:

*.*.*.008

Firma sprawdzona, od kilku lat zamawiam z niej półprodukty. Polecam wszystkim

ocena

5
~Janusz

2019-12-13 14:00:17

Adres IP:

*.*.*.111

Wszystko jak należy

ocena

5
Szymon

2019-12-03 15:03:21

Adres IP:

*.*.*.111

Profesjonalna obsługa, ceny w porządku, produkt solidny. Dobra Polska firma.

ocena

5
~Maciej

2019-10-21 10:53:06

Adres IP:

*.*.*.111

Świetna firma, polecam wszystkim.

ocena

5
Szczepan

2018-10-06 16:59:09

Adres IP:

*.*.*.90

Doświadczony producent. Profesjonalna obsługa.

ocena

5
Wiktor

2018-04-21 15:23:41

Adres IP:

*.*.*.332

Polecam firmę, widać, że pracownicy mają doświadczenie, wszystko otrzymałem idealnie docięte.

ocena

5

Inne firmy

Jobman Group

Bociana
31-231 Kraków

Średnia Ocena

4/5
Zakład Tworzyw Sztucznych Lemar

Al. Gen. L.Okulickiego 16
35-206 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Sklepinternetowymebelki.pl


http://mebelki.pl/ Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Klimatyzacja Rzeszów RESCOLD

Profesjonalna oferta w atrakcyjnych cenach, zakupione urządzenia chłodzące spisują się praktycznie bezawaryjnie.

Bartek

Średnia Ocena

5/5

Akcesoria meble - Hamulce do mebli

Zamawiałem akcesoria meblowe ze strony akcesoria.meble.pl Swietny sklep, szybka dostawa i doradztwo. Produkty wyslane sie zgadzaja i sa...

~Sebastian

Średnia Ocena

5/5

WAPRO Rzeszów

Profesjonalna obsługa i dbała opieka nad klientem oraz możliwość rozbudowy posiadanego oprogramowania to istotna sprawa dla mnie jako...

Julian

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Meblemix.pl

Wólka Podleśna 440 L
36-002 Jasionka

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Archipark Paweł Michalak

ul. Chrzanowskiego 4/96
04-381 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Darmowe gazetki promocyjne


Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Drukarka dla studenta - czym się kierować?

Drukarka dla studenta - czym się kierować?

Łóżka drewniane - jaki rodzaj materiału wybrać?

Łóżka drewniane - jaki rodzaj materiału wybrać?

Wyposażenie cukierni - jak sobie poradzić?

Wyposażenie cukierni - jak sobie poradzić?