Stomatolog Kołodziejczykowie w Rzeszowie

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a,
35-509 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 3 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Gabinet Stomatologiczny należący do rodziny Kołodziejczyków to nowoczesna placówka świadcząca profesjonalne usługi stomatologiczne. 25 - letnie doświadczenie poparte fachową wiedzą zdobytą na prestiżowych uczelniach medycznych pozwalają rodzinie oferować najwyższy poziom obsługi. W zespole gabinetu znajduje się Dorota Kołodziejczyk - ortodonta, Ireneusz Kołodziejczyk - dentysta- stomatolog Rzeszów oraz Mateusz Kołodziejczyk, również dentysta-stomatolog. Do dyspozycji lekarzy pozostają świetnie wykwalifikowane higienistki i asystentki stomatologiczne. Wśród usług dostępnych w gabinecie Kołodziejczyków znajduje się leczenie zachowawcze w postaci rekonstrukcji koron, leczenia kanałowego, piaskowania szkliwa czy lakowania i lakierowania. Ponadto, gabinet daje możliwość profesjonalnego leczenia wad zgryzu, a to dzięki 20-letniemu doświadczeniu i wiedzy dr Doroty Kołodziejczyk, ortodonty, specjalisty II stopnia. W placówce tej można także bez obaw poddać się zabiegowi medycyny estetycznej, jakim jest profesjonalne wybielanie zębów. Gabinet prowadzi współpracę z wieloma pracowniami protetycznymi, co umożliwia lekarzom wykonywanie nowoczesnych uzupełnień protetycznych.


Czytaj inne artykuły dla Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie:

 


Specjaliści pracują przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, m.in RTG czy mikroskopów umożliwiających dokładną diagnozę schorzeń oraz profesjonalne leczenie. O skuteczności leczenia i usług oferowanych przez rodzinę Kołodziejczyków świadczą pozytywne opinie pacjentów, a także zdjęcia dokumentujące ich codzienną pracę. Gabinet ma dogodne godziny pracy, dzięki czemu z pomocy specjalistów można skorzystać wieczorem lub nawet w sobotę. Tym, co wyróżnia gabinet Państwa Kołodziejczyków to niezwykle przyjazne i indywidualne podejście do pacjentów. Bardzo dobrze wykwalifikowany zespół zapewnia miłą atmosferę przed, w trakcie jak i po wizycie.

Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie mieści się w mieście Rzeszów, przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej 10a. To placówka, która posiada ponad 25-letnie doświadczenie, zapewniająca profesjonalne usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji, leczenia kanałowego (endodoncja), protetyki (korony/licówki) oraz wybielania zębów. Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie oprócz wieloletnią tradycją zatrudnia wyspecjalizowaną personel, ciągle otwartą na rozwój, przystosowaną do ciągle rozwijających się wymagań pacjentów oraz doskonale ukierunkowaną na nowe technologie, jakie można stosować w zakresie korekty zębów.

Sprawdź inne serwisy www z dla  Zakład stomatologiczny Rzeszów:


Decydując się na zabiegi razem z Gabinetem Stomatologicznym Kołodziejczykowie, masz do wyboru wiele opcji jakie oferują dentyści. Jedną z nich jest zapobieganie oraz leczenie próchnicy. Wszyscy pacjenci mogą liczyć na profesjonalną opiekę ze strony załogi gabinetu stomatologicznego. Decycując się na gabinet w rzeszowie, w ofercie znajdziesz także usługi z zakresu ortodoncji. Mocowanie metalowych i ceramicznych aparatów ortodontycznych nadzoruje dr Dorotę Kołodziejczyk - specjalistkę, posiadającą wieloletnie doświadczenie, wyuczoną pod okiem najlepszych ortodontów w Polsce i na świecie.


Wykorzystywanie nowoczesnej oprzyrządowania produkcji USA do badań uzębienia, wyróżnia Kołodziejczykowie Rodzinny Gabinet Stomatologiczny na tle pozostałych gabinetów stomatologicznych. Marka Kołodziejczykowie funkcjonuje z misją. Użytkując nowoczesny sprzęt, stosuje kanałowe leczenie zębów, zakłada korony, protezy akrylowe i szkieletowe, jak również licówki porcelanowe. W razie prośby pacjenta, gabinet wykonuje też wybielanie zębów, które dla utrzymania optymalnego efektu   warto powtarzać w okresie od 6-12 miesięcy. Kadra   Kołodziejczykowie Rodzinnego Gabinetu Stomatologicznego   do każdego pacjenta zawsze profesjonalnie. . Miła i przyjazna dla pacjentów atmosfera w gabinecie sprzyja komfortowi podczas każdej wizyty. Zakład stomatologiczny zaprasza również najmłodszych pacjentów, to bardzo dobre miejsce na pierwszą i kolejną wizytę u dentysty z dzieckiem.

Zakład stomatologiczny posiada także nowoczesne wyposażenie, np. najnowszej generacji aparat do zdjęć RTG, - narzędzie dzięki któremu można robić bardzo dokładne zdjęcia RTG, mikroskop stomatologiczny, czy inne technologie, przyczyniające się do jak nalepszego zbadania zębów, oraz ich lepszej diagnostyki.

 

Stomatolog Kołodziejczykowie w Rzeszowie (3)

Izka

2023-08-29 10:24:48

Adres IP:

*.*.*.65

Kołodziejczykowie to dla mnie zespół, który nie tylko leczy zęby, ale też buduje zaufanie i relacje z pacjentami.

ocena

5
Dominik Gzyło

2023-07-04 10:22:16

Adres IP:

*.*.*.65

W gabinecie Kołodziejczykowie czuję się naprawdę komfortowo, nawet podczas bardziej skomplikowanych zabiegów.

ocena

5
Anna Juchas

2023-06-08 21:19:03

Adres IP:

*.*.*.97

Jestem zaskoczona, jak skutecznie i delikatnie pracują Kołodziejczykowie - wizyty tutaj to czysta przyjemność!

ocena

5

Inne firmy

HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

4.6/5
SOCHA Zakład Kamieniarski Łańcut

Kościuszki 74
37-100 Łańcut

Średnia Ocena

5/5
Amazon

Logistyczna
50-001 Bielany Wrocławske

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Siedlisko Janczar - Hotel Strzyżów

Siedlisko Janczar kojarzy mi się z ciszą, spokojem i relaksem. Polecam zwłaszcza jeżeli chcecie trochę odpocząć od miasta i codziennego...

irena@nemesis.com.pl

Średnia Ocena

5/5

Seonetium Agencja - optymalizacja Seo

Sprawdziłem i jestem bardzo zadowolony. Bardzo fachowe doradztwo w dziedzinie marketingu internetowego. Polecam.

Adrian

Średnia Ocena

5/5

Siedlisko Janczar - Hotel Strzyżów

przytulne miejsce. Idealne na spędzenie weekendu z dala od miasta

pola@nemesis.com.pl

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

infolifestyle

Radziejowicka 17
01-475 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Katalogowo2424

Radziejowicka 4
01-475 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
unitedaccountants

Radziejowicka 2
01-475 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Sztuka wyboru odpowiednich słów kluczowych

Sztuka wyboru odpowiednich słów kluczowych

Słowa kluczowe i ich rola w pozycjonowaniu stron internetowych

Słowa kluczowe i ich rola w pozycjonowaniu stron internetowych

Zastosowanie worków BIG BAG w ratownictwie i pomocy humanitarnej

Zastosowanie worków BIG BAG w ratownictwie i pomocy humanitarnej