Dzierżawa drukarek — sposób na oszczędności w biurze

Dzierżawa drukarek — sposób na oszczędności w biurze

Dzierżawa drukarek Rzeszów jest świetną alternatywą do zakupu urządzeń biurowych, w szczególności, gdy mamy ograniczony budżet lub dopiero rozpoczynamy swoją działalność i nie wiemy, jak duże okażą się koszty związane z codziennym drukowaniem. Zakup urządzeń biurowych związany jest z kosztami, które mogą okazać się zbyt duże w przypadku firm, które dopiero zaczynają funkcjonowanie na rynku. Drukarki są jednak urządzeniami, które muszą znaleźć się w biurze — to na nich drukowane są faktury, umowy oraz inne dokumenty, które nie mogą być przechowywane wyłącznie w formie elektronicznej. 

Czym jest dzierżawa drukarek i czy się opłaca?

Dzierżawa drukarek jest usługą, która coraz bardziej zyskuje na popularności, ponieważ w jej przypadku nie jest wymagane kupno sprzętu drukującego. Wynajem drukarek umożliwia maksymalne dopasowanie sprzętów drukujących do indywidualnych preferencji oraz potrzeb firmy, a także dostawę materiałów eksploatacyjnych i w przypadku awarii uzyskanie profesjonalnej naprawy lub wymiany zepsutego sprzętu na nowy w czasie naprawy. Dzierżawa drukarek może być objęta umową na czas nieokreślony lub zostać określona przez dokładny termin. Dzierżawca płaci firmie wydzierżawiającej miesięczny lub tygodniowy czynsz, który został wcześniej określony w umowie. Najczęściej na kwotę wspomnianego czynszu składają się raty zależne od parametrów drukarki oraz raty zmienne, które są zależne od ilości wydrukowanych we wspomnianym czasie stron.

Jakie są korzyści dzierżawy drukarek?
Jedną z największych zalet dzierżawy drukarek jest fakt, że firma nie płaci za samo urządzenie drukujące, lecz jedynie za jego użytkowanie, co pozwala ograniczyć koszty związane z działaniem przedsiębiorstwa. Dzierżawa drukarek jest świetną opcją, gdy dane przedsiębiorstwo nie może pozwolić sobie na zakup profesjonalnej drukarki w danym momencie. Kolejnymi zaletami wspomnianej opcji jest to, że wynajem urządzenia drukującego nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami — w cenę wliczone są koszty materiałów eksploatacyjnych, jak i serwis drukarki.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Producent tonerów - tonery DMD

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Pożyczka dla firm Rzeszów - Podkarpacki Fundusz Rozwoju

KRÓLA KAZIMIERZA 7/2
35-061 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
LINEA Autoryzowany Serwis Maszyn Czyszczących

Warszawska 139
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Rola Wideo w Lokalnym Pozycjonowaniu Stron w Rzeszowie

Rola Wideo w Lokalnym Pozycjonowaniu Stron w Rzeszowie

Pellet sosnowy jako źródło energii w rolnictwie

Pellet sosnowy jako źródło energii w rolnictwie

Co zrobić żeby nie przedobrzyć, czyli tuning optyczny w dobrym guście

Co zrobić żeby nie przedobrzyć, czyli tuning optyczny w dobrym guście