Jak powinna wyglądać skuteczna strona produktowa?

Jak powinna wyglądać skuteczna strona produktowa?

Strona produktowa, to witryna znajdująca się w grupie landing page, tzw. stron docelowych. Prowadzą do nich najczęściej linki sponsorowane oraz bannery, znajdujące się w serwisach internetowych. Strony produktowe przydają się, aby osiągnąć jeden konkretny cel. Klasyczne strony internetowe są najczęściej bardzo rozbudowane i zarzucają odbiorcę informacjami dotyczącymi wielu produktów czy usług.

W efekcie tego może dojść do sytuacji, w której internauta poczuje się przytłoczony lub rozproszony, przez co strona nie zostanie przez niego właściwie odczytana i nie spełni swojej funkcji. Aby uniknąć tej sytuacji, warto zlecić utworzenie dodatkowej strony, której zadaniem będzie realizacja jednego zamierzonego celu. Agencja interaktywna Argonium proponuje swoim klientom wiele usług, w tym tworzenie stron produktowych. To świetna opcja dla tych, którym zależy na wypromowaniu jednego produktu.

Najczęściej wymienianymi zadaniami landing page są: zapisanie do newslettera, rejestracja w portalu lub rozpoczęcie zakupów. W przypadku stron produktowych, ich zadaniem jest reklamowanie jednego produktu lub usługi.
Strony produktowe proponowane są przede wszystkim tym, którzy chcą wprowadzić do swojej oferty zupełnie nowe produkty, albo dążą do większej efektywności internetowej kampanii marketingowej. W rezultacie tego uzyskasz zoptymalizowaną stronę produktową, która przyczyni się do zwiększenia zysków. Odpowiednio zaprojektowana strona produktowa przyniesie Ci wiele korzyści. Ich ogromną zaletą jest kierowanie internauty wprost do produktu, którego szuka. Dzięki prostej konstrukcji, przejrzystemu układowi oraz braku niepotrzebnych elementów, potencjalny klient dokładnie przyjrzy się poszukiwanemu produktowi i z większym prawdopodobieństwem podejmie decyzję i zakupie Twojej usługi albo produktu.

Cechą landing page jest także fakt, że generuje ona leady. Oznacza to, że poprzez właściwe filtrowanie ruchu, kierują one potencjalnych klientów wprost do Twojej oferty. Strona produktowa przydaje się również do zwiększenia skuteczności prowadzonych w sieci kampanii reklamowych. Jeśli wykorzystujesz reklamy Facebook i Google Ads czy mailingów, landing page będzie dla nich świetnym wsparciem. Co więcej, posiadanie strony produktowej strukturze własnej domeny ma pozytywny wpływ na pozycjonowanie strony internetowej. Warto mieć też na uwadze, że koszty pozyskania nowego klienta są niższe dla stron produktowych niż w przypadku bardziej rozbudowanych stron www.

Nowoczesna agencja Argonium dysponuje tylko najlepiej wykwalifikowanymi specjalistami, a także narzędziami odpowiednimi do prowadzenia skutecznych strategii marketingowych. Działania Argonium w obszarze stron produktowych obejmują kilka kroków. Pierwszym etapem współpracy jest uzgodnienie celu, w jakim tworzy się landing page. Drugim krokiem jest określenie właściwej grupy docelowej, czyli zbioru osób, które mogą stać się potencjalnymi klientami. Do nich dostosowywany jest przekaz strony, jej wygląd i treść. Czynności promocyjne wykonywane przez Argonium nakierowane są na osiągnięcie konkretnego celu. Dlatego też ich strony produktowe są przejrzyste oraz pozbawione nieprzydatnych treści, mogących mieć negatywny wpływ na całą strategię. W Argonium dba się o to, aby zachować pełną spójność między stroną internetową, a dodatkowymi kampaniami promocyjnymi. W ten sposób umocni się wizerunek Twojej marki, a podjęte działania promocyjne mają większe szanse na powodzenie.

Argonium to grupa profesjonalistów, którzy nie boją się wyzwań. Strony produktowe tworzone przez nich to dodatkowe wsparcie, które nie tylko zareklamuje Twój produkt, ale też skłoni internautów do skorzystania z Twojej oferty. Pozwoli Ci to dotrzeć do znacznie większej liczby użytkowników, zainteresujesz ich swoimi produktami i umocnisz pozycję marki na rynku. W efekcie tego pomnożysz zyski ze sprzedaży. Mimo że strona produktowa stanowi doskonałe uzupełnienie dla sklepów online, Argonium tworzy tego typu witryny to celów, które nie są kierowane na sprzedaż internetową.

Opinie (4)

Arek

2022-04-15 08:15:22

Adres IP:

*.*.*.007

Polecam Argonium. Specjaliści od stron produktowych. Rezultaty widoczne
Jacek

2022-04-05 08:21:01

Adres IP:

*.*.*.225

Dobra strona produktowa to podstawa. Przekonałem się o tym współpracując z Argonium. Polecam
BArbara

2022-03-22 08:22:22

Adres IP:

*.*.*.117

Doskonałe uzupełnienie mojego sklepu internetowego. Polecam każdemu
Sebastian

2021-09-09 09:53:37

Adres IP:

*.*.*.109

Ja dzięki stronom produktowym, posiadam znacznie więcej zarejestrowanych użytkowników w sklepie. To dobre działania, gdyż w moim przypadku zarejestrowane osoby to często w późniejszym okresie, stali klienci.

Zobacz firmy

Producent tonerów - tonery DMD

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Pożyczka dla firm Rzeszów - Podkarpacki Fundusz Rozwoju

KRÓLA KAZIMIERZA 7/2
35-061 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
LINEA Autoryzowany Serwis Maszyn Czyszczących

Warszawska 139
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Systemowe zarządzanie drukiem

Systemowe zarządzanie drukiem

Drukarka dla studenta - czym się kierować?

Drukarka dla studenta - czym się kierować?

Porównanie właściwości drewna klejonego z drewnem litego

Porównanie właściwości drewna klejonego z drewnem litego