Produkcja pralin nigdy nie była tak prosta - Choco Max

Produkcja pralin nigdy nie była tak prosta - Choco Max

Chcesz rozszerzyć działalność swojej cukierni o wyroby czekoladowe? Nic prostszego! Do tego potrzebne będzie odpowiednie urządzenie, z pomocą którego wyczarujesz smaczne, estetyczne i powtarzalne praliny i czekoladki i czekolady nadziewane o rozmaitych formach. Jedną z maszyn, która ułatwia wyrób wypieków z polewą czekoladową i nadzieniem jest Choco Max od marki Hasborg. Na czym polega działanie urządzenia? Dlaczego warto w nie zainwestować?

Choco Max służy przede wszystkim produkcji słodkości zawierających nadzienie w środku. Maszyna tworzy całą formę czekoladki, następnie umieszcza w niej nadzienie oraz zamyka. To, jaki kształt będą miały wyroby zależy tylko i wyłącznie od formy, jaka zostanie używa w procesach produkcyjnych. Dzięki zastosowaniu wysoce precyzyjnego dozownika każda z nowo powstałych pralin ma doskonały wygląd, zachęcający do spożycia finalnego produktu. Choco Max świetnie sprawdza się także do napełniania czekoladą specjalnych wytłoczek, znajdujących się w samych formach oraz dozowania masy wprost na tace w sposób podłużny albo punktowy.

Choco Max jest dostosowany do pracy z formami szerokości 275 mm. Głowica z ośmioma wyjściami oraz podgrzewane przy pomocy mat pojemniki na czekoladę i nadzienie tworzą nowoczesne i niezawodne urządzenie, które może działać zarówno autonomicznie, jak i w pełnej linii produkcyjnej.
Choco Max został wyposażony w dotykowy panel z intuicyjnym oprogramowaniem. Do obsługi urządzenia wystarczy zaledwie jeden operator, co znacząco obniża cenę słodyczy oraz koszt samej produkcji. Co więcej, urządzenie posiada moduł WiFi zapewniający stałą łączność z serwisem. Dzięki temu nie ma konieczności dojazdu do klienta, by zmienić ustawienia urządzenia lub dokonać jej diagnostyki.
Nowoczesne urządzenie marki Hasborg (producent maszyn cukierniczych) zostało wykonane z najwyższej jakości materiałów i podzespołów. Moduł do podawania czekolady oraz sama głowica dozująca powstały z wzmocnionego anodowanego aluminium, dzięki czemu maszyna działa niezawodnie. Stabilność całej konstrukcji zapewnia solidna stal nierdzewna z grupy 304. Co więcej, każdy element mający styczność z produktami posiada atest dopuszczający je do użytku z wyrobami spożywczymi. Jeżeli szukasz naprawdę najwyższej jakości maszyny do wyposażenia cukierni, nowoczesny Choco Max od Hasborg bez wątpienia spełni wszystkie twoje oczekiwania.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Producent tonerów - tonery DMD

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Pożyczka dla firm Rzeszów - Podkarpacki Fundusz Rozwoju

KRÓLA KAZIMIERZA 7/2
35-061 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
LINEA Autoryzowany Serwis Maszyn Czyszczących

Warszawska 139
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Urządzenie podtrzymujące w ogniu krytyki

Urządzenie podtrzymujące w ogniu krytyki

Pellet sosnowy jako źródło energii w rolnictwie

Pellet sosnowy jako źródło energii w rolnictwie

Worki BIG-BAG a przemysł plastikowy

Worki BIG-BAG a przemysł plastikowy