Wydajne i energooszczędne — piece tunelowe Hasborg

Wydajne i energooszczędne — piece tunelowe Hasborg

Wybór odpowiedniego pieca do przestrzeni cukierni lub piekarni jest niezwykle ważny, ponieważ to od niego zależna jest wydajność pracy oraz końcowa jakość dostępnych w sprzedaży wypieków. Piece tunelowe od marki Hasborg są gwarancją niezawodności przy jednoczesnym zachowaniu niewielkich kosztów eksploatacyjnych. Piec tunelowy jest idealnym rozwiązaniem do piekarni lub cukierni, w których potrzebna jest większa powierzchnia wypiekowa. Wspomniany model pieca zwiększy wydajność wypieków, a więc umożliwi zwiększenie ilości produktów.

Dlaczego warto wybrać piec tunelowy?

Piec tunelowy dostępny w asortymencie marki Hasborg jest urządzeniem pochodzącym z oferty pieców konwekcyjnych, które są uzupełnione o nowoczesne systemy i rozwiązania techniczne, dzięki którym we wnętrzu komór wypiekowych możliwe jest jak najdłuższe zachowanie odpowiedniego poziomu ciepła. Dzięki piecowi zmniejszą się rachunki za zużycie gazu i energii elektrycznej, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości finalnego produktu. Zaletą pieca tunelowego Hasborg jest intuicyjny, cyfrowy panel sterujący, okno rewizyjne w każdym module, okno inspekcyjne z podświetleniem, jak również moduł zgarniający ciastka.

Kim jest marka Hasborg?

Polska firma Hasborg jest jedną z wiodących marek w zakresie branży piekarniczej, a jej początki sięgają roku 1997. Firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych maszyn piekarniczych, które idealnie sprawdzą się zarówno w małych cukierniach, jak i profesjonalnych piekarniach. Hasborg nie tylko zajmuje się produkcją pojedynczych urządzeń, ale również linii produkcyjnych cukierniczych. Oferta marki Hasborg to maszyn do formowania ciastek i oblewania ich czekoladą, a także maszyn do dozowania ciastek. Z pomocą maszyn dostępnych w ofercie Hasborg zyskasz prężnie działającą piekarnię, która umożliwi Ci wyrób smacznych, a zarazem estetycznych wypieków.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Producent tonerów - tonery DMD

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Pożyczka dla firm Rzeszów - Podkarpacki Fundusz Rozwoju

KRÓLA KAZIMIERZA 7/2
35-061 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
LINEA Autoryzowany Serwis Maszyn Czyszczących

Warszawska 139
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Innowacje w zapleczu technicznym konferencji: Co warto wiedzieć?

Innowacje w zapleczu technicznym konferencji: Co warto wiedzieć?

Najczęściej popełniane błędy w marketingu szeptanym

Najczęściej popełniane błędy w marketingu szeptanym

Prędkość Internetu a telemedycyna

Prędkość Internetu a telemedycyna