HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508,
37-111 Rakszawa

4.6/5

Średnia Ocena
na podstawie 14 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG to marka o światowym prestiżu. Kreatywność i zanagażowanie specjalistów z Hasborg, pozwoliła zyskać firmie mocno konukrecyjną pozycję na rynku. Przedsiębiorstwo posiada nowoczesnym jak również znakomicie zaopatrzonym fabryką, w którym opracowywane są najwyższej klasy wyposażenie piekarni i cukierni. Centrala firmy rozlokowana jest w Rakszawie w województwie Podkarpackim. Na ofertą producenta składają się  maszyny formujące, maszyny piekarnicze, maszyny do ciastek nadziewanych, maszyny do produkcji ciastek kruchych, maszyny do blatów biszkoptowych, różnego przeznaczenia linie produkcyjne czy ubijaczki oraz mnóstwo innych niezbędnych elementów do wyposażenia cukierni lub piekarni.

Sprawdź pozostałe wizytówki  Maszyny cukiernicze HASBORG:
Maszyny cukiernicze i piekarnicze Hasborg
Producent maszyn cukierniczych Hasborg
HASBORG producent maszyn cukierniczych
Wyposażenie cukierni Hasborg
Maszyny do ciasta francuskiego HASBORG

Wyposażenie cukierni - maszyny cukiernicze HASBORG

 


HASBORG producent maszyn cukierniczych i piekarniczych nieustannie przebudowywuje swoje maszyny, gwarantując swoim kontrahentom najlepsze produkty, pozwalające na wytwarzanie powtarzalnych, estetycznych i smacznych słodyczy i ciasteczek. Firma oferuje zasobny wybór pełnych linii przemysłowych, a także jednostkowych urządzeń w postaci maszyn do formowania i wypieku oraz oblewania czekoladą. Wszystkie dostępne w ofercie maszyny i urządzenia są energooszczędne oraz bezawaryjne. Dzięki nim powstaje szeroka gama ciastek i słodyczy, np. ciastka kruche, piernikowe, bezowe o wielu formach i kolorach, nadziewane i z polewą.


Lista serwisów internetowych dla Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG:
Wyroby czekoladowe - jakie maszyny usprawniają produkcję?
Maszyny cukiernicze - rodzaje i przeznaczenie
Gdzie kupić piec cukierniczy?
Linie do produkcji ciastek - jak dobrać odpowiednie maszyny?
Na co zwrócić uwagę wybierając piec piekarniczy?
Produkcja pralin nigdy nie była tak prosta - Choco Max
Niezbędne elementy wyposażenia cukierni

 

 


Wszystkie maszyny można dostroić do potrzeb klienta instalując funkcje dodatkowe. Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG oferuje zarówno linie produkcyjne dedykowane wyposażeniu dużych piekarni czy cukierni, jak i maszyny serii Mini, mieszczące się w niewielkich kuchniach hotelowych czy restauracyjnych.   Urządzenia proponowane przez Hasborg posiadają przejrzysty panel zarządzania oraz wielojęzyczne menu. Dzięki stałej łączności z serwisem, możliwe jest wprowadzanie aktualizacji ustawień lub napraw zdalnie, bez potrrzeby wyjazdu do klienta. Przedsiębiorstwo konstruuje niezawodne, niskoemisyjne i nowoczesne maszyny piekarnicze i cukiernicze.

 

Hasborg posiada fabrykę w Rakszawie, miejscowości w powiecie łańcuckim. Firma zajmuje się tworzeniem maszyn i urządzeń, a także całych linii produkcyjnych do wyrobu ciastek oraz innych słodyczy - wyposażenie cukierni. Wyróżnia je nowoczesna technologia oraz zastosowanie innowacyjnych rozwiązań. Hasborg w urządzeniach umieszcza energooszczędne przekładnie i silniki, by pozwalały one zadbać o środowisko. Zmniejszając zużycie energii sprawiają też, że produkcja nie generuje wysokich kosztów. Firmę tworzą ludzie z pasją, którzy doradzają klientom w wyborze i dobierają dla nich najlepszy sprzęt marki PREMIUM.

Hasborg posiada w swoim asortymencie wiele rodzajów maszyn, które pozwalają na osiągnięcie pożądanych efektów produkcji oraz różnych rodzajów słodyczy. Dzięki Hasborgowi jest możliwe tworzenie rozmaitych ciastek- pierniczków, bez, biszkoptów i ciastek kruchych, ich formowanie oraz wypiekanie, a nawet oblewanie czekoladą. Doskonale się one sprawdzają w piekarniach i cukierniach.Sposobem na zapewnienie cukierni lub piekarni sukcesu jest nie tylko zlokalizowanie jej w odpowiednim punkcie i dysponowanie sprawdzonymi recepturami, ale również sprzęt, na jakim się będzie pracować. Ważne, by był on wysokiej jakości i pochodził od pewnego producenta o ugruntowanej pozycji na rynku.

Firmą tego typu, która specjalizuje się w produkcji maszyn cukierniczych jest HASBORG. Od 1997 roku funkcjonuje ona w branży i konsekwentnie dąży do zdobycia w niej pozycji lidera. Swoje działania opiera o części pochodzące z uznanych źródeł i bezpieczne, trwałe materiały. Stale poszerza swój asortyment i go udoskonala, wdrażając innowacyjne technologie, które nie tylko usprawnią proces produkcyjny, ale obniżą jego koszty.


Ponadto jednym z celów firmy jest praca w zgodzie z naturą, dlatego swoje maszyny wyposaża w energooszczędne silniki i przekładnie. HASBORG w swojej ofercie posiada zróżnicowane pod kątem przeznaczenia i obsługiwanych składników urządzenia. Dużą część z nich stanowią maszyny do formowania ciastek. Jedną z nich jest nowoczesna S-MAX, która ułatwia proces produkcyjny wyrobów ze zwartego, twardego ciasta, takich jak pierniki z nadzieniem. Świetnie uzupełni ona wyposażenie dużego zakładu przemysłowego.
Inną propozycją jest urządzenie ROLLER SPRINKLER, należące do maszyn przeznaczonych do dekorowania ciastek. Obsługuje ono różne posypki drobne, chociażby mak, cukier czy sezam.

Ponadto firma w swoim asortymencie posiada sprzęt przeznaczony do pracy z czekoladą - oblewanie czekoladą oraz wydajne piece tunelowe. Urządzenia te można ze sobą łączyć w efektywne linie produkcyjne lub korzystać z nich niezależnie. Wszystkie wyposażone są w intuicyjny, łatwy w obsłudze interfejs i gwarantują wysoką powtarzalność produktu finalnego.Firma stale podnosi także kwalifikacje swoich pracowników, dzięki czemu są oni w stanie służyć wsparciem technicznym i profesjonalną poradą przy wybieraniu rozwiązania dostosowanego do potrzeb klienta. Sprawia to, że HASBORG oferuje nie tylko profesjonalny sprzęt, ale i najwyższej jakości usługi.

HASBORG producent maszyn cukierniczych (14)

K. Aponiuk

2023-10-03 12:39:08

Adres IP:

*.*.*.96

Hasborg to marka, na którą zawsze można liczyć. Ich profesjonalizm i zaangażowanie są nieocenione.

ocena

5
Łukasz Sabaj

2023-09-14 15:41:14

Adres IP:

*.*.*.46

Maszyny do oblewania czekoladą Hasborg są niezastąpione w mojej firmie. Polewa jest zawsze równomierna, a czekoladki wyglądają apetycznie!

ocena

5
Matuszczak Józek

2022-12-05 10:13:13

Adres IP:

*.*.*.34

Polecam Hasborg, wszystko działa jak powinno, wyposażyliśmy się w maszyny cukiernicze Choco Max. Sprzęt wykonany solidnie, znacznie ułatwia pracę. Profesjonalna obsługa klienta.

ocena

5
Antoni Wąs

2021-12-15 13:03:28

Adres IP:

*.*.*.107

Bardzo dobra oferta na urządzenia do cukierni, firma posiada sprawnie działający serwis.

ocena

5
Andruchowicz

2021-12-01 09:36:59

Adres IP:

*.*.*.59

Dzięki maszynom od Hasborg, uruchomiliśmy profesjonalną produkcję w naszym zakładzie cukierniczym, co w dużej mierze przyczyniło się do rozwoju firmy.

ocena

5
Wiktor

2020-06-24 12:48:21

Adres IP:

*.*.*.107

Niezawodność i bez awaryjność to jest receptura na udaną produkcję i tego tym maszynom nie brak, polecam - to najwyżej jakości dostępne urządzenia na rynku.

ocena

5
Astra

2020-05-24 07:40:16

Adres IP:

*.*.*.70

Uważam te urządzenia za niezbędne nawet w tej najmniejszej cukierni, baby max drop potrafi naprawdę bardzo dużo i spokojnie zastąpi przy tym prace dwóch doświadczonych osób.

ocena

5
Eryk

2020-05-21 08:30:03

Adres IP:

*.*.*.69

Znany, ceniony i chętnie wybierany producent wśród cukierników i nie tylko, ja jestem bardzo zadowolony z jakości jaką oferuje Hasborg i polecam wszystkim po fachu.

ocena

5
Karolina

2019-09-30 16:45:45

Adres IP:

*.*.*.58

Maszyny Hasborg przystosowane są do pracy nawet w małych piekarniach czy cukierniach. Dużą ich zaletą jest energooszczędność oraz niezawodność. Polecam.

ocena

5
klien

2019-07-26 19:17:33

Adres IP:

*.*.*.50

Polecam zakup maszyn Hasborg są solidne tak jak producent.

ocena

5
Maurycy

2019-05-03 15:43:29

Adres IP:

*.*.*.61

Maszyny marki Hasborg to wysoka jakość, niezawodność oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Jednym słowem inwestycja, która się zwraca nawet w małych cukierniach.

ocena

5
Danuta

2018-12-05 16:45:22

Adres IP:

*.*.*.41

W swojej cukierni posiadam maszynę od firmy Hasborg do wypieku ciastek i tak jak jest wspomniane wyżej są to wydajne i energooszczędne maszyny. Bardzo jestem zadowolona z zakupu.

ocena

5
Hasborg - Czy wiesz coś?

2018-06-19 20:28:41

Adres IP:

*.*.*.238

W sieci można znaleźć tak wiele informacji na temat pracodawców. Czy jednak są one całkiem prawdziwe lub sprawdzone? Pozostawiają tutaj swój komentarz masz możliwość napisać swoją szczerą opinię na temat doświadczeń z pracodawcą Hasborg.
Marianna

2018-05-10 18:55:24

Adres IP:

*.*.*.12

Nie wyobrażam sobie funkcjonowania kuchni hotelowej bez maszyny Hasborg do wypieku ciastek.

ocena

5

Inne firmy

Ltestyprawojazdy Małgorzata Zasadni

Pawłowskiego 7
39-400 Tarnobrzeg

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Maxton Design

Podlesie 26
32-830 Wojnicz

Średnia Ocena

5/5
Meble.pl

Langiewicza
35-021 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Włoskie meble Exceleo

Portal meblowy Exceleo oferuje szeroki wybór mebli z Włoch. Wyróżnia ich solidne wykonanie, oryginalny design oraz elegancki wygląd....

Renata

Średnia Ocena

5/5

Impresja Ślubna

Wysoki poziom obsługi klienta, pełne zadowolenie!

Paulaa

Średnia Ocena

5/5

Szyndak Monika Notariusz w Rzeszowie

Jeśli potrzebują Państwo pomocy pewnego, kompetentnego notariusza w Rzeszowie polecam kontakt z kancelarią Moniką Szyndak. Gwarantuje ona...

~Maria

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Italmeble - meble włoskie Katowice

al. Walentego Roździeńskiego 199
40-313 Katowice

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Milford Viney

Brunnenstrasse 11
Itkxfolf ib Ruegsau

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Producent okien Hensfort

Nestora 1
37-700 Przemyśl

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Porównanie: Automatyczne owijarki vs. ręczne metody owijania

Porównanie: Automatyczne owijarki vs. ręczne metody owijania

Case study: Transformacja procesów pakowania dzięki automatycznym owijarkom

Case study: Transformacja procesów pakowania dzięki automatycznym owijarkom

Optymalizacja zużycia materiałów pakujących przez automatyczne owijarki

Optymalizacja zużycia materiałów pakujących przez automatyczne owijarki