Stomatolog Kołodziejczykowie w Rzeszowie

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a,
35-509 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 3 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Gabinet Stomatologiczny należący do rodziny Kołodziejczyków to nowoczesna placówka świadcząca profesjonalne usługi stomatologiczne. 25 - letnie doświadczenie poparte fachową wiedzą zdobytą na prestiżowych uczelniach medycznych pozwalają rodzinie oferować najwyższy poziom obsługi. W zespole gabinetu znajduje się Dorota Kołodziejczyk - ortodonta, Ireneusz Kołodziejczyk - dentysta- stomatolog Rzeszów oraz Mateusz Kołodziejczyk, również dentysta-stomatolog. Do dyspozycji lekarzy pozostają świetnie wykwalifikowane higienistki i asystentki stomatologiczne. Wśród usług dostępnych w gabinecie Kołodziejczyków znajduje się leczenie zachowawcze w postaci rekonstrukcji koron, leczenia kanałowego, piaskowania szkliwa czy lakowania i lakierowania. Ponadto, gabinet daje możliwość profesjonalnego leczenia wad zgryzu, a to dzięki 20-letniemu doświadczeniu i wiedzy dr Doroty Kołodziejczyk, ortodonty, specjalisty II stopnia. W placówce tej można także bez obaw poddać się zabiegowi medycyny estetycznej, jakim jest profesjonalne wybielanie zębów. Gabinet prowadzi współpracę z wieloma pracowniami protetycznymi, co umożliwia lekarzom wykonywanie nowoczesnych uzupełnień protetycznych.


Czytaj inne artykuły dla Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie:

 


Specjaliści pracują przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, m.in RTG czy mikroskopów umożliwiających dokładną diagnozę schorzeń oraz profesjonalne leczenie. O skuteczności leczenia i usług oferowanych przez rodzinę Kołodziejczyków świadczą pozytywne opinie pacjentów, a także zdjęcia dokumentujące ich codzienną pracę. Gabinet ma dogodne godziny pracy, dzięki czemu z pomocy specjalistów można skorzystać wieczorem lub nawet w sobotę. Tym, co wyróżnia gabinet Państwa Kołodziejczyków to niezwykle przyjazne i indywidualne podejście do pacjentów. Bardzo dobrze wykwalifikowany zespół zapewnia miłą atmosferę przed, w trakcie jak i po wizycie.

Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie mieści się w mieście Rzeszów, przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej 10a. To placówka, która posiada ponad 25-letnie doświadczenie, zapewniająca profesjonalne usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji, leczenia kanałowego (endodoncja), protetyki (korony/licówki) oraz wybielania zębów. Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie oprócz wieloletnią tradycją zatrudnia wyspecjalizowaną personel, ciągle otwartą na rozwój, przystosowaną do ciągle rozwijających się wymagań pacjentów oraz doskonale ukierunkowaną na nowe technologie, jakie można stosować w zakresie korekty zębów.

Sprawdź inne serwisy www z dla  Zakład stomatologiczny Rzeszów:


Decydując się na zabiegi razem z Gabinetem Stomatologicznym Kołodziejczykowie, masz do wyboru wiele opcji jakie oferują dentyści. Jedną z nich jest zapobieganie oraz leczenie próchnicy. Wszyscy pacjenci mogą liczyć na profesjonalną opiekę ze strony załogi gabinetu stomatologicznego. Decycując się na gabinet w rzeszowie, w ofercie znajdziesz także usługi z zakresu ortodoncji. Mocowanie metalowych i ceramicznych aparatów ortodontycznych nadzoruje dr Dorotę Kołodziejczyk - specjalistkę, posiadającą wieloletnie doświadczenie, wyuczoną pod okiem najlepszych ortodontów w Polsce i na świecie.


Wykorzystywanie nowoczesnej oprzyrządowania produkcji USA do badań uzębienia, wyróżnia Kołodziejczykowie Rodzinny Gabinet Stomatologiczny na tle pozostałych gabinetów stomatologicznych. Marka Kołodziejczykowie funkcjonuje z misją. Użytkując nowoczesny sprzęt, stosuje kanałowe leczenie zębów, zakłada korony, protezy akrylowe i szkieletowe, jak również licówki porcelanowe. W razie prośby pacjenta, gabinet wykonuje też wybielanie zębów, które dla utrzymania optymalnego efektu   warto powtarzać w okresie od 6-12 miesięcy. Kadra   Kołodziejczykowie Rodzinnego Gabinetu Stomatologicznego   do każdego pacjenta zawsze profesjonalnie. . Miła i przyjazna dla pacjentów atmosfera w gabinecie sprzyja komfortowi podczas każdej wizyty. Zakład stomatologiczny zaprasza również najmłodszych pacjentów, to bardzo dobre miejsce na pierwszą i kolejną wizytę u dentysty z dzieckiem.

Zakład stomatologiczny posiada także nowoczesne wyposażenie, np. najnowszej generacji aparat do zdjęć RTG, - narzędzie dzięki któremu można robić bardzo dokładne zdjęcia RTG, mikroskop stomatologiczny, czy inne technologie, przyczyniające się do jak nalepszego zbadania zębów, oraz ich lepszej diagnostyki.

 

Stomatolog Kołodziejczykowie w Rzeszowie (3)

Izka

2023-08-29 10:24:48

Adres IP:

*.*.*.65

Kołodziejczykowie to dla mnie zespół, który nie tylko leczy zęby, ale też buduje zaufanie i relacje z pacjentami.

ocena

5
Dominik Gzyło

2023-07-04 10:22:16

Adres IP:

*.*.*.65

W gabinecie Kołodziejczykowie czuję się naprawdę komfortowo, nawet podczas bardziej skomplikowanych zabiegów.

ocena

5
Anna Juchas

2023-06-08 21:19:03

Adres IP:

*.*.*.97

Jestem zaskoczona, jak skutecznie i delikatnie pracują Kołodziejczykowie - wizyty tutaj to czysta przyjemność!

ocena

5

Inne firmy

Powszechny Zakład Ubezpieczeń

Postępu
02-676 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Naprawa Turbosprężarek Rzeszów Serwis Turbo


Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Archipark Paweł Michalak

ul. Chrzanowskiego 4/96
04-381 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Cerplast

Nasza współpraca z Cerplast pozwala nam konkurować na rynku spożywczym z pewnością, że nasze produkty są odpowiednio zabezpieczone.

Mirosław Czarnecki

Średnia Ocena

5/5

Biesiadne Meble Łaciak do ogrodu

polecam firmę - rzetelna, profesjonalna w tym co robi, zna sie na rzeczy teraz zamowilem meble firmy łaciak do ogrodu swietne sa zreszta...

Artur

Średnia Ocena

5/5

KLINIKA MEDYCYNA ESTETYCZNA DR PARDA

Korzystam z porad dietetyka. Rewelacyjne plany żywieniowe które ułożono dla mnie bardzo wpłynęły na moje samopoczucie i kondycję.

Gosia

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Italmeble - meble włoskie Katowice

al. Walentego Roździeńskiego 199
40-313 Katowice

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Milford Viney

Brunnenstrasse 11
Itkxfolf ib Ruegsau

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Producent okien Hensfort

Nestora 1
37-700 Przemyśl

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Porównanie: Automatyczne owijarki vs. ręczne metody owijania

Porównanie: Automatyczne owijarki vs. ręczne metody owijania

Case study: Transformacja procesów pakowania dzięki automatycznym owijarkom

Case study: Transformacja procesów pakowania dzięki automatycznym owijarkom

Optymalizacja zużycia materiałów pakujących przez automatyczne owijarki

Optymalizacja zużycia materiałów pakujących przez automatyczne owijarki