Internet radiowy Rzeszów d-com.pl

Ignacego Paderewskiego 11B,
35-328 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 1 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Dostawca usług internetowych DATA-COM Internet kieruje swoje usługi z podłączenia Internetu w Rzeszowie od ponad ponad 20 lat. Wiedza i doświadczenie, nabyte w okresie działalności firmy, przyczyniły się do rozbudowy zakresu usług dotyczących dostawy Internetu światłowodowego oraz radiowego. DATA-COM profesjonalizuje się w dostarczaniu światłowodu na terenie Rzeszowa i okolic, dlatego też klienci DATA-COM mogą korzytstać z szybkiego Internetu, działającego bez najmniejszego zarzutu. Warto rozważyć także możliwość zaopatrzenia się w Internet radiowy, również w tej dziedzinie profesjonalizuje się rzeszowska firma Data Com Rzeszów. Tak zwana "radiówka" funkcjonuje bez użycia kabli, co pozwala tym samym na szybką transmisję. Data Com Rzeszów jest dystrybutorem Internetu w Rzeszowie, który oferuje dodatkowo serwisowanie sieci. Wsparcie serwisowe zajmuje się zarówno naprawą usterek, oraz przeprowadzaniem przeglądów i aktualizacji.

Serwisy internetowe dla  Operator internetowy DATA-COM Internet:


Firma Data-Com udostępnia swoje usługi firmom i osobom prywatnym jak i instytucjom mieszczącym się w Rzeszowie oraz okolicznych miejscowościach Rzeszowa. Firma specjalizuje się nie tylko w udostępnianiu internetu oraz radiowego, zajmuje się również outsorcingiem IT, budową oraz konfiguracją sieci, tworzeniem infrastruktury zapasowej i eliminacją wad technicznych. Dodatkowo klienci DATA-COM mogą skorzystać z możliwości podpisania umowy SLA, co daje im gwarancję świadczonych usług oraz w razie awarii pomoc techniczną SLA. Szybki Internet, użytkowanie nowoczesnych technologii, profesjonalne podejście i najwyższa jakość to podstawa dla działalności rzeszowskiego dostawcy Internetu.

Powiązane artykuły z zewnętrznych serwisów online:


Dostawca Internetu na Podkarpaciu DATA-COM oddaje do dyspozycji lokalom prywatnym i należącą do firm opłacalne obowiązujące na obecną chwilę pakiety. Różnią się od siebie wartością we wszystkich miesiącach wnoszonej należności a także liczbą megabitów pobierania oraz wysyłania. Światłowód na terenie Rzeszowa i okolic od DATA-COM występuje w czterech odsłonach, dlatego też każdy użytkownik znajdzie dopasowaną do skonkretyzowanych swoich potrzeb czy swojej firmy możliwość. Kwota mini pakietu na tę chwilę to zaledwie 29,99 złotych, pakiet EXTENDED (w obecnej kwocie 150 zł uiszczanej w każdym miesiącu) stanowi atrakcyjne wyjście dla biznesmenów oraz osób prywatnych posiadających duże zapotrzebowanie czy też po prostu nieidących na ustępstwa. Internet radiowy na obszarze miasta Rzeszów i okolic także występuje w różnych możliwościach, których kwota waha się od 29,99 zł do 150 zł rozliczanych w ustalonym szczegółowo terminie we wszystkich miesiącach. Dostawca Internetu na Podkarpaciu DATA-COM proponuje szeroki wybór różnych pakietów zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Opinie publikowane w Internecie odnośnie firmy i jej oferty stanowią gwarancję zasługujących na zaufanie i uznanie usług operatora DATA-COM oraz sprawnie działającego proponowanego przez niego Internetu w Rzeszowie.

Internet radiowy Rzeszów d-com.pl (1)

Wiktor

2023-08-11 11:07:23

Adres IP:

*.*.*.7

Internet od Data COM to gwarancja pełnej wydajności. Bez względu na to, czy oglądam filmy, czy pracuję zdalnie, zawsze mogę polegać na ich usłudze.

ocena

5

Inne firmy

Travelplanet

Ostrowskiego
53-238 Wrocław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
E-Złom

Tadeusza Boya Żeleńskiego
35-105 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Sklepinternetowymebelki.pl


http://mebelki.pl/ Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Szklane Tarasy

sprawdzony deweloper. Mieszkania godne polecenia

iga@nemesis.com.pl

Średnia Ocena

5/5

Siedlisko Janczar - Hotel Strzyżów

Doskonałe miejsce do organizacji imprezy firmowej. Wszystko przebiegło zgodnie z planem.

Ada

Średnia Ocena

5/5

Impresja Ślubna

Szeroki wybór garniturów oraz sukien ślubnych.

Sara

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

infolifestyle

Radziejowicka 17
01-475 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Katalogowo2424

Radziejowicka 4
01-475 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
unitedaccountants

Radziejowicka 2
01-475 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Sztuka wyboru odpowiednich słów kluczowych

Sztuka wyboru odpowiednich słów kluczowych

Słowa kluczowe i ich rola w pozycjonowaniu stron internetowych

Słowa kluczowe i ich rola w pozycjonowaniu stron internetowych

Zastosowanie worków BIG BAG w ratownictwie i pomocy humanitarnej

Zastosowanie worków BIG BAG w ratownictwie i pomocy humanitarnej