Internet radiowy Rzeszów d-com.pl

Ignacego Paderewskiego 11B,
35-328 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Dostawca usług internetowych DATA-COM Internet kieruje swoje usługi z podłączenia Internetu w Rzeszowie od ponad ponad 20 lat. Wiedza i doświadczenie, nabyte w okresie działalności firmy, przyczyniły się do rozbudowy zakresu usług dotyczących dostawy Internetu światłowodowego oraz radiowego. DATA-COM profesjonalizuje się w dostarczaniu światłowodu na terenie Rzeszowa i okolic, dlatego też klienci DATA-COM mogą korzytstać z szybkiego Internetu, działającego bez najmniejszego zarzutu. Warto rozważyć także możliwość zaopatrzenia się w Internet radiowy, również w tej dziedzinie profesjonalizuje się rzeszowska firma Data Com Rzeszów. Tak zwana "radiówka" funkcjonuje bez użycia kabli, co pozwala tym samym na szybką transmisję. Data Com Rzeszów jest dystrybutorem Internetu w Rzeszowie, który oferuje dodatkowo serwisowanie sieci. Wsparcie serwisowe zajmuje się zarówno naprawą usterek, oraz przeprowadzaniem przeglądów i aktualizacji.

Serwisy internetowe dla  Operator internetowy DATA-COM Internet:


Firma Data-Com udostępnia swoje usługi firmom i osobom prywatnym jak i instytucjom mieszczącym się w Rzeszowie oraz okolicznych miejscowościach Rzeszowa. Firma specjalizuje się nie tylko w udostępnianiu internetu oraz radiowego, zajmuje się również outsorcingiem IT, budową oraz konfiguracją sieci, tworzeniem infrastruktury zapasowej i eliminacją wad technicznych. Dodatkowo klienci DATA-COM mogą skorzystać z możliwości podpisania umowy SLA, co daje im gwarancję świadczonych usług oraz w razie awarii pomoc techniczną SLA. Szybki Internet, użytkowanie nowoczesnych technologii, profesjonalne podejście i najwyższa jakość to podstawa dla działalności rzeszowskiego dostawcy Internetu.

Powiązane artykuły z zewnętrznych serwisów online:


Dostawca Internetu na Podkarpaciu DATA-COM oddaje do dyspozycji lokalom prywatnym i należącą do firm opłacalne obowiązujące na obecną chwilę pakiety. Różnią się od siebie wartością we wszystkich miesiącach wnoszonej należności a także liczbą megabitów pobierania oraz wysyłania. Światłowód na terenie Rzeszowa i okolic od DATA-COM występuje w czterech odsłonach, dlatego też każdy użytkownik znajdzie dopasowaną do skonkretyzowanych swoich potrzeb czy swojej firmy możliwość. Kwota mini pakietu na tę chwilę to zaledwie 29,99 złotych, pakiet EXTENDED (w obecnej kwocie 150 zł uiszczanej w każdym miesiącu) stanowi atrakcyjne wyjście dla biznesmenów oraz osób prywatnych posiadających duże zapotrzebowanie czy też po prostu nieidących na ustępstwa. Internet radiowy na obszarze miasta Rzeszów i okolic także występuje w różnych możliwościach, których kwota waha się od 29,99 zł do 150 zł rozliczanych w ustalonym szczegółowo terminie we wszystkich miesiącach. Dostawca Internetu na Podkarpaciu DATA-COM proponuje szeroki wybór różnych pakietów zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Opinie publikowane w Internecie odnośnie firmy i jej oferty stanowią gwarancję zasługujących na zaufanie i uznanie usług operatora DATA-COM oraz sprawnie działającego proponowanego przez niego Internetu w Rzeszowie.

Internet radiowy Rzeszów d-com.pl (2)

Jerzy Mac

2023-12-06 11:59:43

Adres IP:

*.*.*.172

Korzystam z usług DATA-COM od kilku lat i jestem bardzo zadowolony z jakości internetu światłowodowego. Szybki i stabilny dostęp do sieci zawsze spełnia moje oczekiwania.

ocena

5
Wiktor

2023-08-11 11:07:23

Adres IP:

*.*.*.7

Internet od Data COM to gwarancja pełnej wydajności. Bez względu na to, czy oglądam filmy, czy pracuję zdalnie, zawsze mogę polegać na ich usłudze.

ocena

5

Inne firmy

Kernau

Danielewicza
37-100 Łańćut

Średnia Ocena

5/5
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne

Lubelska
35-233 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Kozaczek

-
- -

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Italia Style -Meble RTV

Piękne są te meble i wykonane z dużą precyzją. Polecam.

Kalina

Średnia Ocena

5/5

Italia Style -Meble RTV

Serdecznie polecam meble rtv pod telewizor - bardzo funkjconalne - orginalny design. Świetnie się komponują z wystrojem w moim salonie....

Kinga

Średnia Ocena

5/5

X-Kom

X-Kom to najlepszy wybór jeżeli oczekujesz profesjonalny sprzęt komputerowy. Wykwalifikowany personel zawsze doradzi sprzęt w zależności...

natalka__29@nemesis.com.pl

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Dorothy Arevalo

Ul. Radwanska 102
90-540 Lodz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Santos Wertz

66 Ryker Rd
4873 Cow Bay

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt

Królewicza Jakuba 37
02-956 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Porównanie: Automatyczne owijarki vs. ręczne metody owijania

Porównanie: Automatyczne owijarki vs. ręczne metody owijania

Case study: Transformacja procesów pakowania dzięki automatycznym owijarkom

Case study: Transformacja procesów pakowania dzięki automatycznym owijarkom

Optymalizacja zużycia materiałów pakujących przez automatyczne owijarki

Optymalizacja zużycia materiałów pakujących przez automatyczne owijarki